logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61518323 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nejprestižnější konference z ČR zdarma na webu MotivP!

Nejprestižnější konference z ČR zdarma na webu MotivP!

 

Konference jsou ideální příležitostí k tomu, jak získat důležité informace k osobnímu i firemnímu rozvoji. Některé konference jsou pořádány jen pro VIP hosty firem, na těch nejlepších konferencích pro veřejnost zase bývají místa bleskově zaplněná.

 

Cesta za ziskem cenných informací tedy není jednoduchá. Řešení se ale nabízí. Přináší ho společnost MotivP, která konference zpřístupňuje široké veřejnosti. Jak a kde?

 

 

Nadstandard pro všechny

 

 

MotivP je přední poradenskou a vzdělávací společností, kterou vede respektovaný odborník na psychologii práce František Hroník. Cílem společnosti je pomáhat firmám i jednotlivcům s rozvojem rozmanitých dovedností. MotivP se zaměřuje na firemní i online vzdělávání, provozuje Assessment a development centrum, nabízí i individuální koučink, provozuje Školu Cílevědomého koučinku a HR poradenství. Jednou z činností je organizace konferencí, kterou rozvíjí ještě jiným směrem. Společnost MotivP pořizuje na konferencích (samozřejmě vždy se souhlasem pořadatele konference) video záznamy. Ty poté zveřejňuje na svých oficiálních stránkách. Zde jsou všechny konference přístupné každému online a zdarma. Jednotlivé akce je možné vyhledávat podle názvu i podle řečníka. Dostupné jsou konference v českém i anglickém jazyce.

 

 

Nově i prestižní Konference Konkurenční výhoda

 

 

Na portálu motivp.com je možné v současné době sledovat až 1600 videí zdarma z různých konferencí z České republiky. Stačí se jen zdarma zaregistrovat. Nově je ke zhlédnutí Konference Konkurenční výhoda. Na této konferenci se představila celá řada odborníků jako Andrej Babiš, Radim Jančura (úspěšný manažer v dopravním odvětví), Dalibor Dědek (generální ředitel společnosti Jablotron), Hana Krbcová (jednatelka a generální ředitelka společnosti ČEZ) a další. Konference byla věnována tématu, jak uspět a být lepší než ostatní. Určitě stojí za pozornost...

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.motivp.com


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu