logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61515653 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vystudujte Akcent College a vyučujte angličtinu nebo češtinu

Vystudujte Akcent College a vyučujte angličtinu nebo češtinu

 

Toužíte po smysluplném vzdělání, díky kterému seženete práci? Potom jsou pro vás dobrým směrem jazyky. Svět je díky novým technologiím stále propojenější, a tak význam znalosti jazyků roste.
 
Tím pádem bude stále dostatek lidí, kteří se budou jazyky učit. Učitelé mají práci zajištěnou.

 

 

Jako učitel angličtiny máte široké možnosti. Můžete učit na základní, střední nebo vysoké škole, v jazykové škole, vést kroužky pro děti nebo dávat soukromé lekce. Navíc budete sami perfektně ovládat angličtinu a všude se domluvíte.

 

 

Výuka jazyka není jen o gramatice a mluvení

 

 

Soukromá vysoká škola Akcent College nabízí prezenční i kombinované bakalářské programy, které vás kompletně připraví na navazující magisterské studium nebo přímo práci učitele či lektora. Zdokonalíte se nejen v gramatice, výslovnosti a poslechu anglického jazyka, projdete i průpravou v lingvistických oborech, jako je fonetika, morfologie, syntax či lexikologie. Angličtinu budete ovládat na úrovni C1 - C2 Evropského referenčního rámce pro jazyky a vyučován je ještě druhý cizí jazyk.

 

 

Důraz je kladen i na přípravu k vedení vyučovacího procesu. Přece jen z vás budou lektoři / učitelé, a tak musíte umět odhalit jazykovou úroveň svých studentů, sestavit jim výukový program, vybrat výukové materiály (popř. vytvářet vlastní), komunikovat s nimi a hodnotit je.

 

 

Když vám nejde angličtina

 

 

Tak učte češtinu jako cizí jazyk! Bakalářský program Čeština jako cizí jazyk poskytuje podobnou přípravu jako výše popsaný Angličtina jako cizí jazyk. Opět se naučíte vést vyučovací proces, neminou vás předměty jako stylistika, pragmalingvistika, slovotvorba a další, ale nebudete se trápit s cizím jazykem. Česky mluvíte odmala, a tak to bude snazší, ale o to zábavnější. Jako lektor češtiny pro cizince se setkáte s mnoha různými tvářemi z celého světa.

 

 

Studium v každém věku

 

 

Bojíte se, že už to teď nezvládnete? Líbilo by se vám vyučovat angličtinu nebo češtinu, ale musíte se starat o děti a manžela, takže se bojíte, že školu nebudete zvládat? Jde to skloubit. Akcent College s tím má zkušenosti a prošlo jí už mnoho dospělých, kteří stíhali školu, práci i rodinu. Na studium jazyků nebo lektorství jazyků není nikdy pozdě. A jestliže se necítíte na studium bakalářského titulu, rozšiřující studium angličtiny byste určitě zvládli. V nejhorším případě se za pár desítek let rozhodnete konečně naplnit svůj sen a přihlásíte se na univerzitu třetího věku, kterou mají taktéž v nabídce celoživotního vzdělávání.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu