logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61517803 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Studenti nevědí, jak se učit. Ve škole to nebrali. Pomůže jim nová rubrika na SoGood Languages

Studenti nevědí, jak se učit. Ve škole to nebrali. Pomůže jim nová rubrika na SoGood Languages

 

Řada lidí neví, jak se má učit. Ačkoli se mnoho z nich celoživotně vzdělává v různých oborech, nikdo jim nikdy nevysvětlil, jak se učit správně. Tento předmět ve škole zcela chybí. Většina studentů se pak učí velmi složitě, nesystematicky, používá neefektivní metody učení, postrádá motivaci nebo má hrůzu z toho, že udělá chybu. Tyto faktory pak vyvolávají stres a pocit méněcennosti, že nám něco nejde.

„Naučte se učit se", vzkazuje studentům SoGood Languages (odkaz www.sogoodlanguages.com), online magazín pro studenty jazyků. „Nikdo nás nikdy neučil, jak se máme učit", říká redaktor magazínu zabývající se vzděláváním a metodami učení, Martin. „Proto jsme se rozhodli studentům s tímto problémem pomoci", dodává.

 

 

Na svých webových stránkách založili novou rubriku „Jak se učit" (odkaz http://www.sogoodlanguages.com/english/cs/blog/category/jak-se-ucit/), kde je nyní publikováno přes dvě desítky odborných článků s metodami učení a tipy k efektivní výuce. Studenti si mohou stáhnout i bezplatný manuál. Články obsahují nejen odborné psychologické poznatky, ale i velmi užitečné a jednoduché praktické rady, které mohou aplikovat do běžného každodenního života.

 

 

Pomohli jsme již více jak 29 281 studentům si cizí jazyk osvojit. Spolupracujeme s odborníky, neustále se rozvíjíme a hledáme nové cesty a metody pro výuku cizích jazyků. Je to naše vášeň", dodává Martin na závěr.

 

 

SoGood Languages je online magazín pro studenty cizích jazyků. Nabízí rubriky, jako jsou lifestylové anglicko-české články, profesní angličtina, výklady gramatiky, jak se učit. Disponuje více jak 350 články a další jsou pravidelně publikovány. Bezplatný online magazín je stále více populárnějším a vyhledávanějším portálem studentů.

 

 

Veškeré Vaše případné dotazy zodpoví:
Bc. Michala Pokorná, SoGood Languages
Mob.: +420 734 577 566,
E-mail: info@sogoodlanguages.com

 

Zdroj:http://zpravodajstvi.ecn.cz
Zdroj foto:http://www.sogoodlanguages.com


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu