logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61517040 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pobytové kurzy - efektivní způsob výuky cizích jazyků

Pobytové kurzy - efektivní způsob výuky cizích jazyků

 

Jazykové kurzy jsou sice skvělá věc, ale mají jednu neoddiskutovatelnou vadu. Student si musí vyhradit nezřídka až devadesát minut času každý týden a pravidelně na výuku docházet. V mnoha případech jsou hodiny rušeny z pracovních, rodinných či jiných důvodů a situace může dojít tak daleko, že marně lovíte v paměti, jak že ten váš lektor vlastně vypadá. Takto vznikají tzv. „věční začátečníci", kteří se sice jazyk učí, ale slovíčka jim nejsou cizí pouze v prvních lekcích - ty však mají dokonale zvládnuté!

Jazykové školy proto nabízejí pro všechny časově zaneprázdněné lidi intenzivní pobytové kurzy - nejčastěji týdenní, spojené s pobytem v přírodě. Ty sice nedokážou zázraky, ale během několika dní Vám alespoň cizí jazyk nebude připadat jako čínština - pokud se ji tedy zrovna neučíte!

Vybírat můžete z mnoha destinací, ovšem abyste si proti sobě nepoštvali svoji peněženku, učit se můžete i v České republice. Takovéto kurzy nabízí jazyková škola Slůně - svět jazyků (http://www.slune.cz/), která v letních měsících pořádá kurzy v Moravskoslezských Beskydech, a to jak s českými lektory, tak s rodilými mluvčími. Strávíte tak pěknou dovolenou, a ještě se naučíte mluvit anglicky!

Letní pobytové kurzy lze využít také při vytváření „lepšího ovzduší" v rámci pracovních vztahů. Skupinka zaměstnanců si na týden oddychne od svých každodenních pracovních povinností, odnese si skvělé zážitky z dovolené a naučí se cizí jazyk. Do práce se tak vrací s úsměvem na tváři, schopna jednat i se zahraničními klienty.

Pokud jsou tedy cizí jazyky i Vaše místo, kde vás tlačí pata, máte příležitost, jak situaci změnit. Držíme palce při studiu!
--------------------------------------------------------
Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků vznikla v roce 1998 v Ostravě. V průběhu deseti let společnost založila nové pobočky v Brně, Praze a Plzni a stala se členem Asociace jazykových škol a agentur ČR a Asociace českých překladatelských agentur. Nabízí jazykovou výuku pro firmy i veřejnost, jazykové audity, jazykovou literaturu, překlady a tlumočení. V roce 2008 se Slůně stalo firmou roku 2008 v Moravskoslezském kraji a ve stejném kraji získalo také ocenění za marketingově řízenou firmu.

Kontaktní údaje

Ing. Petr Pasek - ředitel, tel.: 777 758 631, petr.pasek@slune.cz
Ing. Stanislav Kašpar - marketing, tel.: 725 550 727; stanislav.kaspar@slune.cz
Více o Slůněti naleznete na http://www.slune.cz/informace-pro-media.htm.

Zdroj: www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu