logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61515910 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Kurz ZDARMA na dva měsíce v hodnotě 35.000 Kč

Kurz ZDARMA na dva měsíce v hodnotě 35.000 Kč

 

Agentura Motiv P je přední poradenskou a vzdělávací agenturou na českém trhu. Každoročně přichází na trh s novými produkty a zaslouženě se může pyšnit sloganem: „Udáváme trend v HR".
Online psychodiagnostiku prezentoval doktor Hroník na konferenci psychologů v minulém tisíciletí. Tehdy si kolegové psychologové klepali na čelo, dnes si vyhodnocení testů bez počítače řada personalistů nedovede představit (k čemu by jim byl stoh papírů). Motiv P již od konce roku 2009 přichází na trh s unikátním projektem s názvem Virtuální kurzy.
Před sebou vidíte slajd plný informací, lektor tento slajd podrobně a srozumitelně vysvětluje. Kurz si můžete kdykoli zastavit, kdykoli se můžete vrátit. Jedná se o kurzy, které si můžete pořídit jako jednotlivec formou e-developmentu, případně kurz může být zakoupen pro celou firmu a vyvěšen na intranetu.
Na konferenci Flexibilní a Inovativní firma bude tento projekt představen a jeden kurz bude volně umístěn na stránkách Motiv8.cz po dobu dvou měsíců pro prvních 500 registrovaných. Budete tak mít možnost se na kurz podívat, také budete mít možnost kód do kurzu volně (po dobu dvou měsíců) šířit mezi své kolegy, nadřízeně, podřízené. Ale to necháme na Vás

Pokud nechcete tuto jedinečnou šanci promarnit, zadejte prosím Váš email, na který Vám přijde heslo pro vstup do kurzu. Také si můžete vybrat, o který kurz máte zájem, nejžádanější bude vybrán.

Chci, aby mi byl zaslán přístup do virtuálního kurzu ZDARMA v hodnotě 35.000 Kč.

Zdroj:www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu