logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61517691 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jazykové kurzy pro všechny

Jazykové kurzy pro všechny

 

Kdo v dnešní době hledal práci jistě ví, jaká je současná situace. Najít dobře placenou práci, byť i v našem hlavním městě, to je téměř zázrak. Dříve nebyl problém místo sehnat, tedy alespoň v Praze ne. Nyní je tomu zcela jinak.

Během pár dní, co firma vyvěsí nabídku volné pozice, hlásí se jí desítky až stovky zájemců. Lidí bez práce je spousta. Ve výběrových řízeních pak uspějí vždy jen ti nejlepší. Jedním z nejčastějších požadavků, kromě práce s PC, bývá taká znalost alespoň jednoho světového jazyka, nejčastěji angličtiny.

S jazykovým kurzem jako rodilý mluvčí

Pokud dobře umíte požadovaný jazyk, vaše šance na přijetí rapidně roste. Kde se ale učit? Výuka na školách (základních a středních), přiznejme si to, nebývá příliš kvalitní. Sice se naučíte základům, ale to nestačí, je potřeba se ještě zdokonalit.
Vhodným doplňkem se tak stávají jazykové kurzy. Pokud se už pro nějaký jazykový kurz rozhodnete, určitě vybírejte praxí a stovkami spokojených klientů ověřené školy. Tak zajistíte, že rozhodně nebudete zklamaní.

Právě takovou školou, která jazykové kurzy vede, je Kolumbus Language Club (zkráceně pak KLC nebo také KLC Kryštof).

KLC Kryštof- jazykové kurzy na úrovni

Proč právě tuto školu? Protože pro ni mluví jedenáct let zkušeností v oboru a nespočet spokojených klientů, kteří zde dokázali pomocí jazykových kurzů zdokonalit své schopnosti.

Dalším silným argumentem, kromě velice příznivých cen, je, že kurzy probíhají zásadně v malých uzavřených skupinkách 1-4 klientů. Lektor se tak může zaměřit na každého a věnovat mu individuální péči s pilováním jeho znalostí.
Jazykové kurzy této školy mohou využít lidé od 16-ti let. Pozorně si ale prohlédněte web, KLC Kryštof myslí i na nejmenší. KLC Kryštof vyučuje angličtinu, němčinu, španělštinu, a pro cizince samozřejmě i češtinu.

S jazykovými kurzy v KLC Kryštof rozhodně nešlápnete vedle, a vyhověno bude i vašim speciálním požadavkům. Lektoři jsou velice přátelští a vstřícní, což napomáhá rychlému sebezdokonalování. Přece jenom, příjemné prostředí udělá hodně.

Od výrazného zdokonalení vašich jazykových schopností vás dělí jen jeden kontakt, tak neváhejte.

Více na:www.klckrystof.cz

Zdroj:www.firmy-sobe.cz

Zdroj foto:www.klckrystof.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu