logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61515680 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Individuální výuka je pro každého

Individuální výuka je pro každého

 

Pro koho se individuální výuka hodí? Jednoduchá odpověď, vlastně pro každého. Proč se ale pro individuální výuku nejčastěji rozhodujete? Důvodů je mnoho! Nejčastěji se pro individuální výuku rozhodují ti, kteří od kurzu vyžadují časovou flexibilitu, mají specifické požadavky na zaměření kurzu nebo chtějí mít lektora pouze pro sebe.

Nemám čas chodit pravidelně do kurzu
Chcete se učit jazyky, ale nevíte, jestli budete mít čas navštěvovat pravidelně skupinový kurz a jazyková škola vám nevyhovuje. Ať už máte nepravidelnou pracovní dobu, jste často pracovně mimo město nebo už máte ve večerních hodinách, kdy jazykové kurzy většinou probíhají nějaký jiný program, právě pro vás je individuální výuka tím nejlepším řešením. Kdy se bude hodina konat totiž záleží pouze na vás (a na možnostech vašeho lektora). Když se Vám například hodina v určitý den nehodí, můžete ji přesunout nebo zrušit a nahradit si ji někdy jindy, stačí jen říct. Individuální kurz totiž nabízí právě tohle - flexibilní rozvrh. A navíc: s individuální výukou už se nebudete moci vymlouvat na to, že jste opravdu zaneprázdněni a jednoduše nemáte čas na jazyky „chodit". Individuální výuka za vámi do zaměstnání přijde sama.

Mám specifické požadavky na zaměření kurzu
Někdo se chce při studiu jazyka zaměřit více na gramatiku, druhý chce zase spíš konverzovat a rozšiřovat si slovní zásobu, třetí by nejradši rozvíjel svůj psaný projev. Když se tihle tři sejdou ve skupinovém kurzu, ani jeden z nich nebude s kurzem úplně spokojen. Pokud máte o studiu jazyka konkrétní specifické představy - chcete se připravit na přijímací pohovor v angličtině, chcete se zlepšit v psaní formálních dokumentů ve francouzštině nebo potřebujete připravit k maturitě z němčiny - pak právě pro Vás je individuální výuka nejlepší volbou. Zaměření individuálního kurzu se totiž odvíjí pouze od vašich přání. Stačí jen říct, čemu se při výuce chcete věnovat, a my pro vás připravíme studijní plán.

Chci mít lektora pouze pro sebe
Možná jste zkusili skupinový kurz a máte pocit, že se často ani nedostanete ke slovu, možná jste zjistili, že se ve skupině stydíte mluvit, možná jednoduše chcete, aby si lektor povídal jen s vámi. Ať už je to jak chce, i pro vás je individuální výuka jako dělaná. V individuálním kurzu jste sám/sama a je jen na vás jak svůj a lektorův čas využijete. V individuálním kurzu vám prostě nezbývá než se s lektorem nějak domluvit a to je, jak známo, ten nejlepší způsob, jak se v jazycích zlepšit.

Více na:www.ijv.cz
Zdroj:www.firmy-sobe.cz
Zdroj foto:www.ijv.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu