logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37387702 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Prázdniny s Brontosaurem - obrať svoje léto vzhůru nohama na jedné z pěti desítek akcí

Prázdniny s Brontosaurem - obrať svoje léto vzhůru nohama na jedné z pěti desítek akcí

 

Prázdniny s Brontosaurem jsou tu hlavně pro mladé lidi ve věku 15 - 26 let, kteří chtějí v létě strávit několik dní trochu jinak. Na našich táborech se mohou zapojit do pestré palety aktivit. Typickou náplní práce je kosení chráněných luk. Na dalších akcích se účastníci mohou zapojit do stavby ekologického domu ze slámy, pomáhat na stanici ohrožených zvířat nebo na ekofarmě, provádět konzervační práce na hradě, podílet se na obnově ovocných sadů v zaniklé sudetské osadě nebo stavět experimentálně archeologické centrum.

Tábory ale zdaleka nejsou jenom o práci. Účastníky čekají dny plné zážitkových programů, přírody, akce, her, starých řemesel a nových kamarádů. „Specifikem brontosauřích akcí je propojení dobrovolnické pomoci a prožitkového programu zaměřeného na neformální vzdělávání, rozvoj osobnosti i vztah k přírodě," říká ředitel kanceláře Hnutí Brontosaurus Dalimil Toman.
Hnutí Brontosaurus už několik let nabízí také tábory v zahraničí. Zajímavou zkušeností může být prožitkový tábor v oblasti rumunského Banátu. Mladí lidé pomáhají českým starousedlíkům se zemědělskými pracemi, řemesly nebo péčí o zvířata. Zvláštní kapitolou je pak dlouholetý projekt Brontosauři v Himalájích. V severoindické oblasti Ladakh čeští dobrovolníci pomáhají při výstavbě místní školy i samotné výuce.

Nabídku připravovaných táborů najdete na webové stránce prazdniny.brontosaurus.cz

Zdroj:http://www.econnect.cz
Zdroj foto:http://www.brontosaurus.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby