logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 64050723 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dovolená v Africe: Národní parky, exotické ostrovy i historie

Dovolená v Africe: Národní parky, exotické ostrovy i historie

 

Přemýšlíte, kam se vydat na exotickou dovolenou? Ať už vás láká pasivní dovolená plná relaxu či aktivní dovolená s pořádnou dávkou adrenalinu, Afrika pro vás bude tou správnou volbou. Navštivte národní parky, africké safari, historický Egypt, Tunisko anebo ostrovní Zanzibar s krásnými plážemi.

 

 

Vytvořte si seznam míst, která chcete vidět. Na seznam přidejte také zážitky, které chcete zažít a začněte prozkoumávat možnosti, které tento kontinent nabízí.

 

 

Chcete se zapojit a přidat se do dobrovolnických projektů se záchranou lidí či ohrožených zvířat? Odpočinout si po náročném pracovním roce nebo zažít netradiční dobrodružství plné sportu? Nejprve se zamyslete se nad tím nejdůležitějším, co chcete v Africe podniknout, poté si začněte vytvářet itineráře, zařizujte praktické věci a hurá do Afriky!

 

 

Nezapomeňte si dát pozor na podmínky pro vstup do jednotlivých zemí. Do některých afrických zemí jsou totiž kromě platného cestovního pasu potřeba také víza a očkování.

 

 

Dovolená

 

 

Objevujte africkou kulturu, poznávejte místní jazyky, zkoušejte neobvyklé dopravní prostředky a ochutnávejte africká jídla.

 

 

Vydejte se do vln Mozambiku, Tanzánie či ostatních afrických přímořských zemí a prozkoumávejte podmořský svět plný zajímavé fauny a flóry. Dopřejte si odpočinek v některých all-inclusive hotelech, kterými disponuje turisticky navštěvovaný Egypt nebo Tunisko

 

 

Národní parky v Africe

 

 

Navštivte národní parky, ve kterých získáte nevšední zážitky. Na vlastní oči uvidíte v safari lvy, zebry, nosorožce a další zvířata v jejich přirozeném prostředí. Navštivte nejznámější národní parky v Africe, kterými jsou Krugerův národní park a národní park Serengeti, po jejichž návštěvě se vám nebude chtít navštívit klasickou zoo.

 

 

Dovolená na Zanzibaru

 

 

Dovolená na Zanzibaru, Mauriciu či Madagaskaru láká čím dál více turistů svou netradiční ostrovní polohou. Objevujte vnitřní krásy ostrovů i jejich pobřeží.

 

 

Cestovní kanceláře nabízí libovolně dlouhé zájezdy s různými programy, které by měli splnit vaše cestovatelské sny. Pokud nejste příznivcem cestovních agentur, zažijte Afriku na vlastní pěst a objevujte její krásy sami za sebe.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu