logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37390024 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Hotel Zámecká sýpka Blansko, místo plné relaxace, klidu a pohodlí

Hotel Zámecká sýpka Blansko, místo plné relaxace, klidu a pohodlíHotel Zámecká sýpka Blansko, místo plné relaxace, klidu a pohodlíHotel Zámecká sýpka Blansko, místo plné relaxace, klidu a pohodlíHotel Zámecká sýpka Blansko, místo plné relaxace, klidu a pohodlí

 

Jedním z nejkrásnějších míst jižní Moravy je oblast Moravského krasu, který leží pouhých 30 km od moravské metropole Brno. Právě zde byl před nedávnem otevřen zcela zrekonstruovaný hotel Zámecká sýpka Blansko. Neobvyklá budova umístěná přímo v zámeckém parku města Blanska nabízí restauraci, ubytování, pivotéku a bowling. O unikátnosti celé stavby vypovídá i to, že Zámecká sýpka Blansko získala třetí cenu v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů na 11. ročníku soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2012.

sypka11

„Jsem velmi rád, že naše hosty můžeme přivítat ve zcela nové podobě. Budova našeho hotelu byla původně součástí historicky cenného architektonického celku zemědělského dvora, ze kterého se ale bohužel podařilo zachránit právě jen budovu sýpky. Celý objekt prošel důkladnou rekonstrukcí a je kombinací moderního stylu s původní architekturou," vysvětlil Vlastimil Chládek, majitel hotelu Zámecká sýpka Blansko.

 

 

Svoji polohou v centru města uprostřed malebného zámeckého parku je hotel Zámecká sýpka ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické pobyty, skupinové zájezdy, a také pro firemní a společenské akce. V suterénu je umístěna pivotéka, která nabízí 5 druhů čepovaných pivních speciálů obměňovaných každý měsíc, ale také česká i zahraniční lahvovaná piva. V přízemí najdeme restauraci s překrásným výhledem do zámeckého parku. Každý den je tu kromě stálého jídelního lístku připravena také denní nabídka složená ze specialit české kuchyně. Třetí a čtvrté patro pak nabízí elegantní ubytování v komfortně zařízených pokojích. Součástí hotelu Zámecká sýpka je i bowlingové centrum s osmi drahami a sál s kapacitou 80 osob, který dovoluje pořádání konferencí, školení, rodinných či soukromých oslav, svateb nebo abiturientských večírků.

sypka22

sypka33

 

„Okolí našeho hotelu přímo vybízí k výletům. Navštívit určitě musíte Moravský kras s mnoha jeskyněmi a největší propastí ve střední Evropě Macochou. Unikátní je také větrný mlýn v Ruprechtově, Santiniho kostel ve Křtinách nebo jeskynní systém Výpustek. Přímo na druhé straně v parku, ve kterém stojí náš hotel, je možné navštívit i zámek Blansko," řekl Vlastimil Chládek.

sypka44

 

V hotelu Zámecká sýpka je možné strávit i aktivní dovolenou plnou sportu. V Blansku je letní aquapark s krytým bazénem, squash nebo posilovna. Nedaleko je také rekreační oblast Pálava s přehradou nebo rybník Olšovec. Golf si lze zahrát ve 25 km vzdáleném Kořenci. Na své si zde přijdou i milovníci cyklistiky a pěší turistiky, protože celá oblast Blanenska a Moravského krasu je protkána hustou sítí turistických stezek a cyklistických tras.

 

Kontakt:                                                                                  

Zámecká sýpka Blansko, Dvorská 6, 678 01 Blansko, http://www.sypkablansko.cz/

Lucie Chládková, telefon: 777 634 227, email: lucie.humplikova@gmail.com


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby