logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37391170 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Na hory už se nejezdí jen kvůli lyžování – trendem je především zábava, party a relax

 Na hory už se nejezdí jen kvůli lyžování – trendem je především zábava, party a relax

 

Letní dovolená je pro nás již dávnou minulostí. Blíží se zima a na hledání zimní dovolené je nejvyšší čas. Dávno pryč je doba, kdy se na hory jezdilo pouze za lyžováním a zimními sporty. Návštěvníci hor jsou v dnešní době více a více nároční, a tak i letošní zimní sezóna nebude jen o sportu. Na aktuální trendy se už nyní připravuje mnoho lyžařských středisek a pro nastávající sezónu mají připravené speciální akce, které osloví všechny milovníky zimy.

 

 

„Všechna velká střediska v Alpách nabízí tento rok opravdu bohaté programy vytvořené na míru rodinám s dětmi, mladým lidem, svobodným i zadaným, sportovcům i nesportovcům. V posledních sezónách se staly velkým hitem tematické dovolené. Ženy letos jistě osloví nabídka rakouského Innsbrucku, z té například resort Olympia Skiworld Innsbruck, Stubai, s unikátní možností návštěvy muzea slavných krystalů Swarovski, spojenou samozřejmě s nákupem šperků," uvedl Robert Paul, ředitel největšího webového portálu pro zimní dovolenou v Alpách Zimni-alpy.cz.

 

hory11 

 

 

Jednou z velkých cílových skupin, na které se alpská střediska i letos zaměřují, jsou rodiny. V široké nabídce hotelů a středisek jsou vyčleněny tzv. rodinné resorty, kde jsou na prvním místě děti a jejich aktivity a hned potom odpočinek pro rodiče. Jedním z takových resortů je například středisko Katschberg, které nabízí širokou škálu dětských sjezdovek dokonce i s českými instruktory, a hotelová síť Falkensteiner s programem Club Funimation. Zajímavou alternativou pro rodiny s dětmi je středisko Pitztal, které dává dětem do 10 let skipas zdarma. Středisko Bad Kleinkirchheim cenově zvýhodňuje děti do 12 let skipasem za 1 EUR/den (v termínu 10. 1. - 6. 3. 2015), za vyzkoušení stojí například Hotel Kärntnerhof. Již tradiční součástí rodinné dovolené je i kvalitní wellness. V této oblasti patří ke špičce hotel Falkensteiner hotel Sonnenalpe v Nassfeldu.

 

hory22 

 

 

 

Pro náročnější klientelu nabízí alpské resorty nejnovější adrenalinové aktivity, jako například lezení v ledu na ledovci Hintertux, heli-skiing v oblasti Lech a Zürs, freeride (Heiligenblut), snowkiting (Achensee) či jízdu na sněžném skútru (Kitzbühel).

 

 

A nejenom všechny mladé budou letos lákat tzv. party pobyty, které kromě aktivního sportovního odpočinku nabídnou i bohatý večerní program se světoznámými zpěváky a DJs. Pobavit se budete moci například v Ischglu 29. 11. 2014 na koncertu Jamese Blunta nebo 7.-9. 11. 2014 na akci Wow Glacier Love na ledovci Kaprun, kde můžete otestovat různé druhy lyží při poslechu taneční hudby.

 

hory 33 

 

 

Již samozřejmostí jsou relaxační pobyty, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Jednou z největších letošních perel v oblasti wellness a relax pobytů je hotel Falkensteiner Hotel Schladming****.

 


 
 
„Letošní zimní sezóna nepřináší jen zajímavé pobytové balíčky, ale také bonusové služby cestovních kanceláří, které se snaží své klienty ještě více hýčkat. Jedním z takových bonusů je například extra služba tzv. Garance sněhu, která zaručuje vrácení peněz při nedostatku sněhu. Naše cestovní kancelář zavedla tento bonus mezi prvními," dodává Robert Paul z portálu Zimni-alpy.cz.

 

 

 

Zcela novou přidanou hodnotou v rámci extra služeb pro návštěvníky Alp je také unikátní mobilní aplikace Zimní Alpy, která byla vytvořena přesně na míru českému uživateli. Je v češtině a sdružuje všechny užitečné informace nezbytné při pobytu na horách, resp. v alpských resortech. Je možné si tak zjistit online stav počasí ve všech střediscích, sněhové zpravodajství, informace a recenze ubytování, jednotlivých sjezdovek nebo akcí na skipasy apod. Dostupné jsou i aktuální skimapy. Aplikace je ke stažení zdarma a byla vytvořena pro Android a iOS.

 

hory44 

 

 

„Naší snahou bylo co nejvíce zjednodušit hledání informací o plánované zimní dovolené do Alp a sdružit maximum informací na jedno místo. Myslím, že se nám tato aplikace povedla, a pevně věřím, že se v této zimní sezóně stane tou nejoblíbenější. Uživatelé si tam najdou mimo jiné i zajímavé recenze od jiných návštěvníků, budou moci vkládat vlastní fotky z pobytu apod.," doplňuje Robert Paul z portálu Zimni-alpy.cz.

 

 

Více o hotelích a resortech na www.zimni-alpy.cz

  

O portálu www.zimni-alpy.cz

Portál Zimni-alpy.cz je jedním z nejoblíbenějších serverů zaměřených na zimní dovolenou v Alpách. Zaštiťuje ho cestovní kancelář S-GUIDE, s.r.o., která funguje na českém trhu cestovního ruchu již více než 10 let. Prioritně se specializuje na zajišťování pobytů v Alpách a lázeňských pobytů, a to jak pro jednotlivce (rodiny, menší skupinky přátel, apod.), tak pro firmy (školení, výjezdní zasedání, prezentace produktů apod.).


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby