logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35123502 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Kitzbühelské Alpy: na čem ujíždějí rodiny s dětmi

Kitzbühelské Alpy: na čem ujíždějí rodiny s dětmiKitzbühelské Alpy: na čem ujíždějí rodiny s dětmiKitzbühelské Alpy: na čem ujíždějí rodiny s dětmiKitzbühelské Alpy: na čem ujíždějí rodiny s dětmi

 

Na „sněhovém hřišti" (Spielplatz Schnee) v Kitzbühelských Alpách panuje zima pro velké i malé lyžaře Zima je tu velmi přátelská a louky pokryté sněhem. Kitzbühelské Alpy a jejich čtyři turistické regiony Brixental, St. Johann in Tirol, Hohe Salve a PillerseeTal zaručují celé rodině vydařenou zimní dovolenou.

 

 

Vstřícnost k rodinám je v Kitzbühelských Alpách velmi důležitá a je tu znát i v každodenním životě. Ubytování označená jako vstřícná k rodinám musí splňovat přísná kritéria. Kitzbühelské Alpy nabízejí jako partner asociace Tiroler Familiennester (tyrolská rodinná hnízda) špičkovou kvalitu, která je na vysoké úrovni a vždy ověřitelná.

 

 

Na „sněhovém hřišti" jsou v Kitzbühelských Alpách u díla zapálení profíci. Je tomu tak i v mnoha dětských lyžařských školách, které učí lyžování zábavnou a hravou formou. Vyškolení dětští lyžařští instruktoři a zajímavé zážitkové programy dětem zaručují zábavu na sněhu. Radost a dobrodružství s novými kamarády jim zpestří prázdninový pobyt. V předních lyžařských oblastech s moderními lanovkami a vleky si každý člen rodiny najde svou oblíbenou sjezdovku. Jejich rozsah sahá od nedalekých bezplatných cvičných svahů v údolí až po sjezd světového poháru, od zvlněné dráhy až po Freeride Arénu a od přehledných rodinných středisek až po velkoplošný lyžařský cirkus. Velká část podniků vstřícných k rodinám se nachází poblíž sjezdovek. Tak ven z postele a šup na lyže!

 

 

I přesto, že je lyžování v Kitzbühelských Alpách ve středu zájmu, zábavou na svazích to zdaleka nekončí. Après-ski tu existuje také pro děti. Lákají je sáňkařské a bruslařské dráhy nebo bazény v St. Johannu a vodní svět WAVE ve Wörglu. S koňským spřežením se poté projedete večer a jízdu sněžným skútrem Skidoo si vyzkoušíte na parkúru. Tažní psi a lamy čekají na vaši návštěvu. Snowtubing, lezení po ledu a horská dráha Timoks Alm Coaster ve Fieberbrunnu nabízejí bezpečnou dávku adrenalinu. Vesnička s alpským iglú v Brixenu vás okouzlí svými výtvory z ledu.

 

 

K vydařené dovolené na lyžích patří také gurmánské zážitky. Kitzbühelské Alpy jsou v tomto ohledu známé pestrostí a kvalitou svých více než 230 lyžařských chat a horských restaurací. Právě rodiny s dětmi, které ocení alternativu k hranolkům a řízku, by měly vyzkoušet KochArt. Iniciativa se stejným názvem, ke které se přidalo již 23 restaurací, sází na tradiční pokrmy z regionu, místní produkty domácích dodavatelů a na kvalitu ve všech oblastech.

 

Aby si dovolenou mohl dopřát i rodinný rozpočet, nabízí čtyři turistické regiony se středisky Kirchberg, St. Johann in Tirol, Hopfgarten a Fieberbrunn mnoho různých variant cen vleků. Například oblast Kelchsau je tajný tip pro rodiny s dětmi. Častí uživatelé vleků si pořizují skipas Kitzbüheler Alpen AllStarCard, který otevírá bránu do nejlepších lyžařských areálů na světě. Ty všechny zde leží přímo přede dveřmi a nabízejí mnoho příležitostí také pro rodiny s dětmi.

 

Středisko SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, lyžařská Mekka Kitzbühel-Kirchberg a lyžařský cirkus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, ale i menší rodinné areály St. Johann in Tirol a Steinplatte ve Waidringu. Každý den na lyžích v Kitzbühelských Alpách tak přináší nové objevy.

 

 

Výhodné rodinné balíčky - například tři noci se skipasy v apartmánu od 408 euro nebo sedm nocí (vždy pro dva dospělé a jedno dítě) od 990 euro - jsou k dispozici ve všech čtyřech regionech.

 

Zdroj:http://www.austria.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22