logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486102 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Čeští cestovatelé nakupují letenky předem a ovlivní je fotky ze sociálních sítí

Čeští cestovatelé nakupují letenky předem a ovlivní je fotky ze sociálních sítí

 

 

Čeští zákazníci nakupují letenky s předstihem. Během září nakoupilo letenky na následující rok o 28 % více zákazníků, než v loňském roce. Vyplývá to ze statistik společnosti Letuška.cz. Lidé tak reagují na marketingové kampaně, které se spouští čím dál dříve. Významným nástrojem komunikačních kampaní jsou sociální sít

 

 

Češi v září nakoupili o 28 % víc letenek než ve stejném období minulý rok. Po prázdninových měsících tak došlo k výraznému probuzení poptávky. „Zvyšující se zájem o nákup letenek s předstihem přikládám především nepříznivému počasí v České republice. Letecké společnosti kvůli tomu spouští kampaně již během září, což je o měsíc dříve než loni,“ říká Jan Marek, marketingový ředitel Letuška.cz.

 

 

Sociální sítě jsou důležitým komunikačním nástrojem, na kterém Letuška.cz pozoruje několik zajímavých trendů. Zatímco na Facebooku si čeští cestovatelé mezi sebou předávají cestovatelské tipy a rady, Instagram využívají jako zdroj inspirace.

 

„V posledním roce zaznamenáváme čím dál větší vliv na nákupní chování díky sociální síti Instagram. Češi jsou ovlivňováni oblíbenými influencery a při výběru destinací se často rozhodují na základě jejich obrazového materiálu či doporučení “ říká Jan Marek.

 

Zdroj:https://www.bydlet.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22