logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31744017 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Hintertuxský ledovec

Hintertuxský ledovecHintertuxský ledovecHintertuxský ledovecHintertuxský ledovecHintertuxský ledovecHintertuxský ledovec

 

Celoroční lyžování a přírodní ledovcový palác na Hintertuxském ledovci jsou naším dalším tipem, jak si užít zimu.

 

 

Lyžovat po celý rok. V Rakousku je to možné pouze na Hintertuxském ledovci. Sjezdovky jsou zde otevřeny celých 365 dnů v roce. V létě sice nejsou v provozu všechny ledovcové sjezdovky, ale od podzimu je jich lyžařům k dispozici 60 kilometrů. V lyžařské oblasti Sommerbergalm budou především ti nejmenší nadšeni dětskou sjezdovkou Kidsslope Hintertux: skrz tunel do ostré zatáčky a potom hned na zvlněnou trasu. Co baví děti, to se bude líbit i dospělým. Na Funslope Hintertux na svahu Sommerberg ve výšce 2.100 metrů zrychlíte na „Speedbost“ a pokračujete k tzv. sněhovému šnekovi, k překážkové dráze a malým skokanským můstkům.

 

Pro mnohé je Funslope Hintertux jakýmsi předskokanem před tím, než navštíví Betterpark Hintertux, tedy snowpark na ledovci. Pro všechny lyžaře, kteří nechtějí lyžovat pouze na ledovci, v Hintertuxu nabízí výhodný Zillertaler Superskipass (minimálně dvoudenní), který platí v celém Zillertalu – na všech 530 kilometrech sjezdovek.

 

 

Další zajímavostí na Hintertuxském ledovci, kterou se vyplatí nevynechat, je návštěvníkům přípustná, ledovcová trhlina přírodního původu – dechberoucí „Natur Eis Palast“. Mimo jiné zde bydlí místní obr Tuxer, ledové rampouchy se blýskají na všechny strany a turisté se zde dozvědí mnoho zajímavostí o vzniku ledovců.  Pokud chcete zažít něco opravdu neobyčejného, můžete si na ledovcové řece uvnitř ledového paláce Natur Eis Palast vyzkoušet Stand Up Paddeling, tedy, nebo se krásami přírodního ledového paláce kochat během projížďky loďkou.

 

 

Více informací: www.tirolergletscher.com/cz/region-hintertuxer-gletscher/hintertuxer-gletscher

 

Zdroj:https://press.austria.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22