logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37387004 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Stubaiský ledovec

Stubaiský ledovecStubaiský ledovecStubaiský ledovecStubaiský ledovecStubaiský ledovecStubaiský ledovec

 

Co si pro Vás na letošní zimu připravil Stubaiský ledovec? Zejména rodiny budou nadšené.

 

 

Stubaiský ledovec je největší ledovcovou oblastí v Rakousku. Najdete zde 64 kilometrů sjezdovek a 26 lanovek – to znamená dostatek místa také pro malé lyžaře. BIG Family Ski Camp s dětskou restaurací a školkou, BIG Family slalom a boardercross a BIG Family sjezdovka dělají ze Stubaiského ledovce jednu z nejpřívětivějších lyžařských oblastí pro rodiny v Tyrolsku. A samozřejmostí je i cenová dostupnost: děti pod deset let lyžují v doprovodu jednoho platícího rodiče zdarma.

 

 

I freerideři si ve Stubai přijdou na své. Oblast Powder Department nabízí 13 freeride sjezdů, které jsou zaměřeny GPS, checkpointy a tréninkové zařízení LVS. Milovníci gastronomie budou nadšeni také z nejvýše položené „Hauben“ restaurace Schaufelspitz, tedy restaurace oceněné prestižní značkou kuchařského čepce. Ideálním eventem pro fanoušky výborného jídla je Gourmetnacht Dine & Beer dne 23. února 2019.

 

 

Ne náhodou je Stubaiský ledovec nazýván „sněhovým královstvím“. Moderní lanovka 3S-Eisgratbahn Vás pohodlně vyveze nahoru a díky panoramatickým gondolám s úžasným výhledem Vám už tak krátkých 12 minut od údolní stanice ke stanici Eisgrat na vrcholu uteče. Královským výhledem se můžete kochat rovněž na plošině, která se nachází v nejvyšším bodě, ve výšce 3.210 metrů nad mořem, a nese název TOP OF TYROL. Hluboko do ledovce Vás ve výšce téměř 3.000 metrů zavede ledová jeskyně, jejíž délka je 200 metrů, a která leží v blízkosti stanice lanovky Eisgrat.

 

 

Více informací: www.tirolergletscher.com/cz/region-stubaier-gletscher/stubaier-gletscher 

 

Zdroj:https://press.austria.info/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby