logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38872451 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Kde se nachází nejkrásnější pláže světa?

Kde se nachází nejkrásnější pláže světa?

 

Opět se blíží doba letních dovolených. Mnoho lidí už nyní vybírá letní dovolenou, protože cestovní agentury nabízí skutečně skvělé zájezdy za ještě lepší ceny. Stejně jako vloni, tak i letos budou populární dovolené plné dobrodružství. Velkým trendem jsou zájezdy do Thajska, ale pokud toužíte po dlouhém odpočinku, zamiřte na tu nejkrásnější pláž světa. Kde se nachází? Na souostroví Turks a Caicos.

 

 

Každým rokem touto dobou vyplyne na světlo světa tip, kam se lidé mohou vydat na dovolenou. Ani letošní rok není výjimkou. Cestovatelé letos doporučují vydat se na tu nejpozoruhodnější pláž celého světa, a to na pláž Grace Bay.

 

 

Podle cestovatelů na známém internetovém portále TripAdvisor je to skutečně místo, které stojí za návštěvu. Nejkrásnější pláží byla pláž označena hlavně díky bílým pískům či díky krásnému, tyrkysovému moři.

 

 

Kde je taky stejně krásně?

 

 

V žebříčku nejkrásnějších míst, která stojí za navštívení, se umístila místa poblíž Karibiku. Dalo by se tedy říct, že Karibik je nejkrásnější. Krásně je například na kubánské pláži Varadero Beach nebo na Eagle Beach či Seven Mile Beach.

 

 

Oslnivé jsou podle všeho i floridské či jamajské pláže, které však nejsou tak navštěvované jak ty karibské, což je velká škoda. Své zastoupení v žebříčku má i Dominikánská republika, kde je oslnivá zejména Bavaro Beach.

 

 

Podle čeho je žebříček sestavován?

 

 

Jak jsme již zmínili, tento žebříček byl sestaven na základě recenzí cestovatelů na internetovém portále TripAdvisor. Sestavuje se na základě algoritmů, který analyzuje miliony názorů a referencí. Podobně, jako se sestavuje žebříček nejkrásnějších pláží světa, se sestavuje i žebříček nejlepších hotelů na světě. Pokud bychom měli zmínit nejlepší hotel světa podle tohoto žebříčku, který je opět sestaven dle názorů cestovatelů, zmínil ibychm Virtoh’s Hotel v Kambodži.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/tiskova-zprava/252201913689-kde-se-nachazi-nejkrasnejsi-plaze-sveta


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby