logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35115497 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nová půjčovna elektrokol a koloběžek v Dubí-Cínovci otvírá 19. dubna

Nová půjčovna elektrokol a koloběžek v Dubí-Cínovci otvírá 19. dubna

 

Elektrokola a koloběžky, očekávaný hit letošní cyklistické sezóny, si mohou zájemci od pátku nově zapůjčit v Hotelu Pomezí, přímo na trase Krušnohorské magistrály. Připravena jsou pro ně špičková elektrokola českého výrobce Crussis, na kterých trénuje i Jaromír Jágr. V pátek a v sobotu navíc dostanou cyklisté ke každému zapůjčenému elektrokolu Tatranku na cestu zdarma, aby si jízdu ještě víc užili.

 V loňském roce se v Česku prodalo odhadem 35 tisíc elektrokol, což je oproti minulému období výrazný nárůst. Klasická kola se naopak prodávají spíše méně. Cyklisté oceňují hlavně možnost užívat si dlouhé výlety, při kterých zvládnou i náročnější terén bez nutnosti kolo tlačit. Tento fakt ocenil i Jaromír Jágr, který je tváří značky Crussis: „Jsem hrozně nadšený. V těchto kopcích bych to na normálním kole nedal. Je to skvělý, máš tam pět kategorií a můžeš si řídit, jak chceš, nemusíš to tlačit, můžeš pořád jezdit. Když ti dojdou síly, dáš si víc pomoci.“

 Pořídit si elektrokolo je ale finančně poměrně náročné, nevyplatí se proto každému. Pro většinu rekreačních sportovců je tak ideální možnost si elektrokolo půjčit. Kromě finančních úspor si tak ušetří i starosti s dobíjením, údržbou a uskladněním.

 „Jsme rádi, že umožníme lidem z našeho regionu zasportovat si na špičkových elektrokolech za příznivé ceny. Je to další krok v neustálém zkvalitňování a rozšiřování našich služeb nejen pro hosty hotelu, ale i pro obyvatele a návštěvníky regionu, jehož jsme nedílnou součástí,“ uvedla Johana Kydlíčková z Hotelu Pomezí.

 


Půjčovna je otevřena denně od 9 hodin ráno. Celodenní půjčovné vyjde u elektrokola na 590,- korun, za koloběžku zaplatíte 290,- korun.

 

Více informací na www.hotelpomezi.cz

 

Zdroj:http://zpravodajstvi.ecn.cz

 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22