logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34578062 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Navštivte svět vody

Navštivte svět vodyNavštivte svět vodyNavštivte svět vody

 

Sílu vodního živlu pocítíte v centru WasserWelten Krimml na vlastní kůži.

 

 

Na dovolené s rodinou v oblasti kolem Národního parku Hohe Tauern byste rozhodně neměli minout WasserWelten Krimml. Dospělé i děti zaručeně nadchne. Moderní návštěvnické centrum pod Krimmelskými vodopády bylo otevřeno v roce 2013. Věnuje se vodopádům i dalším formám, ve kterých můžete vodní živel potkat. Vyrazit sem můžete autem, autobusem nebo třeba po lokální železnici Pinzgaubahn.

 

 

A na co se v centru WasserWelten Krimml vlastně můžete těšit? Celý areál je rozdělen do čtyř částí:

 

 

  • Wasserfallzentrum s vyhlídkou přímo na vodopády i možností ochutnat místní gastronomii
  • Haus des Wassers, tedy Dům vody, ve kterém najdete zajímavou výstavu, vodní kino a seznámíte se i s iniciativou "Hohe Tauern Health"  
  • venkovní interaktivní aquapark
  • samotné Krimmelské vodopády

 

Novinkou návštěvnického centra WasserWelten Krimml je interaktivní multimediální průvodce, který vás během dvou hodin zdarma provede po všech 14 zastávkách, nacházejících se ve vesnici vody Krimml - od centra WasserWelten po vodopády. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.

 

 

Pokud se do návštěvnického centra WasserWelten Krimml vydáte, ideální variantou jsou kombinované vstupenky. Za cenu 10 euro za dospělou osobu získáte tzv. Kombiticket 1, který zahrnuje vstupné do centra, ke Krimmelským vodopádům i poplatek za parkovné. Děti zaplatí jen 5 euro a pokud cestujete ve větší skupině, k dispozici jsou i skupinové vstupenky. Otevřeno je až do 28. října denně, od 9 do 17 hodin.

 

 

Více informací: www.wasserwelten-krimml.at

 

Zdroj:https://press.austria.info

 
 
 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22