logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38655075 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Lyže i skitouring u Achensee

Lyže i skitouring u AchenseeLyže i skitouring u AchenseeLyže i skitouring u AchenseeLyže i skitouring u Achensee

 

Region obklopující jezero Achensee je ideální pro lyžovačku v roce 2018/2019. Obzvlášť rodiny a „věční začátečníci“ si na 53 kilometrech sjezdovek v regionu Achensee přijdou na své.

 

 

Na sjezdovkách v regionu Achensee se ze začátečníků stanou rychle nadšení lyžaři: Přímo v obci totiž najdou cvičné svahy pro lyžařské nováčky. Ti nejmenší si první metry na lyžích užijí hravě a díky dětským areálům s diskotékou, postavičkami tučňáků či zajíčků a mnoha dalšími vychytávkami se pro ně lyžování stane zábavou. Třešničkou na dortu jsou místní hotely, které se specializují na přání a potřeby svých nejmenších hostů a nabízí tak odpovídající infrastrukturu i spoustu možností, díky kterým si u jezera Achensee rodiny užijí prázdniny naplno.

 

 

Lyžařské školy se rovněž soustředí i na „věčné začátečníky“ – během krátké doby si svůj lyžařský um oživíte a carving po sjezdovkách vás opět nadchne.

 

 

Zážitek v hlubokém sněhu u jezera Achensee

 

 

Region Achensee nabízí perfektní podmínky pro oblíbený skitouring. Pohoří Rofan a Karwendelgebirge jsou pro něj jako stvořená. Začátečníci i zkušení horalové budou nadšeni. Pokud si chcete udělat obrázek o tom, jak to s túrami kolem jezera Achensee vypadá, je vám k dispozici interaktivní mapa maps.achensee.com. Rovněž si mapu pro skitouring můžete objednat u organizace Tourismusverband Achensee.

 

 

Protože bezpečí je na prvním místě, věnuje se naučná stezka v pohoří Rofangebirge na sedmi zastávkách tomu, jak bychom se měli chovat v horách. Poradí rovněž, jak na LVS zařízení a sondy. K tomu jsou v regionu zřízeny další čtyři výchozí body túr a rovněž LVS checkpointy.

 

 

 

Speciální tip: Seznamte se se skitouringem v rámci kurzů

 

 

Kdo se chce skitouring naučit od píky, případně touží po tom, rozšířit si své vědomosti, může se přihlásit na některý z kempů zaměřených na skitouring. Ve dnech 18./19. a 23./24. ledna a 01./02. února 2020 seznámí certifikovaní horští průvodci účastníky se zásadami chování v horách, LVS přístrojem, sondami, a lavinovým airbagem. Rovněž poradí s tím, jak se orientovat na trasách a v terénu a jak odhadnout své schopnosti. Po teoretickém základu přijde chvíle na praktický trénink. K dispozici budou mít účastníci i nejnovější vybavení a poté se společně vydáte na nejkrásnější místa pohoří Rofangebirge.

 

Zdroj:https://press.austria.info/cz

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby