logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 43384301 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

TepliceCARD nabízí návštěvníkům města dvě nové výhody

TepliceCARD nabízí návštěvníkům města dvě nové výhody

 

Karta nabízející levnější jízdenky a vstupenky do turistických cílů Teplic a další výhody rozšířila benefity o dvě novinky ? slevu na ubytování a golf.

 

 

Držitel karty získá slevu 500 korun na noc ve dvoulůžkovém pokoji Hotelu Prince de Ligne a slevu 200 korun na poplatky nebo jiné produkty v Golf resortu Barbora.

 

 

„Cena karty zůstává stejná a nové výhody mohou čerpat i držitelé, kteří si ji pořídili už dříve,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka společnosti VisitTeplice, která kartu prodává ve svém turistickém centru a na dalších místech.

 

 

Jednotlivce karta vyjde na 360 korun, rodinná varianta pro dva dospělé a dvě děti stojí 1110 korun.

 

 

Aktuálně karta obsahuje tyto výhody:

 

 

::

Společnost VisitTeplice od roku 2017 poskytuje služby v oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit pro návštěvníky města Teplice, regionu Teplicka a Ústeckého kraje. Ve své oblasti je jedinou společností takového typu. Provozuje vlastní informační centrum a webové stránky www.visitteplice.com. Propojuje místní hotely, restaurace, muzea a ostatní provozovatele zařízení cestovního ruchu. Společnost poskytuje průvodcovské služby a spravuje řadu významných místních památek, např. poutní místo nad ostatky křesťanského mučedníka ze 4. století St. Clari nebo vyhlídkovou věž kostela sv. Jana Křtitele s interaktivní expozicí. VisitTeplice provozuje jízdy turistickým vláčkem Humboldt a výlety kabriobusy, nabízí turistům kartu na levnější jízdenky a vstupenky a mobilní aplikaci v devíti jazykových mutacích.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby