logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486007 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Při výběru zaměstnání klaďte důraz i na reference firem

Při výběru zaměstnání klaďte důraz i na reference firem

 

 

Rozhodli jste se změnit zaměstnání? Hledáte tu ideální pracovní pozici pro vás? Dnes najdete takových míst skutečně hodně, přece jen v České republice vládne zaměstnanecká krize. Nezaměstnaných je dnes méně než volných pracovních pozic. Zaměstnavatelé aktuálně přebírají schopné pracovníky od své konkurence, hledají pracovníky v zahraničí, dokonce se nebojí zaměstnat i vězně, kteří jsou práce schopní.
 
 

Aktuálně je tedy trh s nabídkami práce plný, dokonce mnohé firmy nabízí novým pracovníkům rekvalifikaci, aby skvěle zapadli na nové pracovní místo a věděli si s prací rady. Toho někteří pracovníci využívají, a tak se po letech z truhláře stává schopný manažer nebo analytik.

 

 

Pokud tedy aktuálně hledáte zaměstnání, nebude těžké najít to vyvolené a ideální. Než však půjdete na pohovor, měli byste si udělat nějaký obrázek o tom, jaká firma vlastně je.

 

 

Pročtěte si reference na internetu

 

 

Abyste si udělali prvotní obrázek o firmě, s tím pomohou reference a recenze na internetu. Lidé dnes píší jedno hodnocení firem za druhým, informují tak zájemce o práci v dané firmě a upozorňují je třeba na pár věcí, k nimž se firma na pohovoru nepřizná.

 

 

Firemní hodnocení je skutečně skvělé, pomůže vybrat si ideální práci, která vám může zcela změnit život. Doporučujeme si pročíst třeba hodnocení lidí na webu www.firemni-zkusenosti.cz nebo na webu www.hodnoceni-firem.cz.

 

 

Nezapomeňte také napsat referenci

 

 

Jelikož vám hodnocení a zkušenosti s danou firmou pomohou, nezapomeňte sdělit i své pocity. Chcete přece také pomoct ostatním při výběru zaměstnání, pomozte jim tedy takto. Třeba jen napište své zkušenosti z pohovoru, i na pohovoru na vás lídři nebo zastupitelé firmy udělají nějaký dojem, který pak ve vás zakoření. I z prvního dojmu leccos poznáte, zejména poznáte, jestli se vám ve firmě bude líbit nebo nikoli.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22