logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36510315 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Lešení nemusíte mít vlastní, řešením je půjčovna lešení

Lešení nemusíte mít vlastní, řešením je půjčovna lešení

 

Některé malé stavební firmy nemají vlastní lešení, protože by se jim nevyplatilo. Většinou se zaměřují na jiné činnosti, než na opravy či zhotovování fasád, kde jsou lešenářské konstrukce nezbytné. Pokud nějaké potřebují, řešení existuje – půjčovna lešení. Specializované firmy, které mají tuto nabídku, disponují různými druhy konstrukcí. Výhodou je, že zákazník dostane přesně takové, které potřebuje, navíc mu je firma smontuje i demontuje. Lešenářských konstrukcí je více druhů a oblíbené jsou zejména takové, které jsou variabilní, například značka HAKI. 

 

 

Oblíbené mezi stavebníky je lešení HAKI

 

 

Lešení HAKI je možné sestavit z minimálního počtu dílců, jde o tzv. minisadu, která zabere 100 metrů čtverečných, má délku 12,20 a výšku 8,16 metru. Sada je vhodná pro stavby rodinných domků, opravy nízkých fasád nebo interiérové opravy ve skladových nebo průmyslových halách. Základní sada tohoto lešení zabírá pohledovou plochu 400 metrů čtverečných, má délku 24,45 a výšku 16,32 metru. Vyplatí se u velkých fasád, staveb bytových domů, průmyslových či administrativních objektů. Lze je postavit až do výše osmi podlaží. Stejně jako ostatní sady se skládá ze sloupků, příčníků, podélníků, zábradlí, podlážek, patek a vše je zpevněno úhlopříčným ztužením.

 

 

Půjčovna lešení firmy Promal z Jílového u Prahy

 

 

Dílcovou lešenářskou konstrukci HAKI má k dispozici i půjčovna lešení společnosti Promal z Jílového u Prahy. Má i další druhy, které doplňují fasádní konstrukci nebo jsou určeny pro jinou činnost. Jde například o schodišťové věže, které umožňují překonávat různé výškové úrovně. Lze je postavit spolu s fasádní konstrukcí nebo samostatně. Pro malé firmy je oblíbená kozlíková konstrukce, což je řešení pro práci v malých výškách. Toto lešení má pracovní podlahu ve výšce 0,71 až 1,5 metru. Lešenářskou konstrukci HAKI  lze využít například pro různé přístřešky, jeviště i rampy.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/
Zdroj foto:http://www.promal.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22