logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40994772 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nenechte si protékat dešťovou vodu mezi prsty

Nenechte si protékat dešťovou vodu mezi prsty

 

Dešťová voda patří mezi obnovitelné zdroje, na které se velice často zapomíná a lidé ji zkrátka přehlížejí a neumějí opětovně použít. Jednou z možností, jak dešťovou vodu efektivně používat jsou speciální absorpční systémy. Zní to draze, ale především díky dotacím je to poměrně jednoduše realizovatelné.

 

 

Nádrže na dešťovou vodu a jejich specifikace

 

 

Srdcem absorpčního systému je samotná nádrž na dešťovou vodu. Velice jednoduše řečeno se jedná o soustavu prvků, které dopadající dešťovou vodu efektivně absorbují a následně se pomocí spádovaných sestav dostávají do samotných nádrží. Po cestě do nádrže voda projde několika druhy síta, které slibuje především odstranění hrubých nečistot. Celá soustava se přitom jednoduše montuje do díry bez potřeby betonování a o instalaci se většinou starají specializované společnosti jako destovky.cz, které se zabývají jak prodejem, tak i servisem podobných sítí.

 

 

Dotace na dešťovou vodu přitom pomohou ušetřit

 

 

Kompletně zachycená dešťová voda se pak schraňuje v nádrži, odkud může být pomocí čerpadel využita například jako užitková voda na zahradu a pozemky, nebo dokonce jako splašková voda pro vaši toaletu. To je první stránkou, jak lze ušetřit. Tou druhou je, že na tyto absorpční systémy existují takzvané dotace na dešťovou vodu.

 

 

Tyto dotace se dají získat jak samostatným podáním žádosti, tak i spoluprací se společnostmi, které absorpční systémy prodávají. Jednou ze základních součástí dotačního návrhu je totiž technologický nákres se všemi potřebnými formalitami i údaji. V tomto ohledu se spousta amatérských žadatelů může seknout a jednoduše dojde k odmítnutí. Díky odborné pomoci společností po technické i formální stránce se tomu můžete jednoduše vyhnout. Dotace realizované přes společnosti prodávající systémy mají totiž neuvěřitelnou úspěšnost téměř devadesát pět procent.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/

 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby