logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 42104048 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Ultrazvukové čištění je neskutečně efektivní

Ultrazvukové čištění je neskutečně efektivní

 

Ultrazvukové čističky jsou novou a efektivní metodou, jak čistit kovové materiály s nevídaným efektem a šetrností zároveň. Nejde přitom o takovou investici, která by byla nepřiměřená vaším hobby podmínkám či podnikatelským záměrům. I díky tomu se tak ultrazvukové čističky dostávají do povědomí různých hledačů pokladů, šperkařů či strojní výroby.
 
 

Jak ultrazvukové čističky vypadají a jaké mají příslušenství

 

 

Ultrazvukové čističky jsou opravdu jednoduchým přístrojem. Velice zkráceně jde o nerezovou vanu různých velikostí, do které se vlévají čistící emulze a posléze vkládají i čištěné předměty. Mimo vany jako takové pak pochopitelně obsahují také kontrolní panel, kde se dá volit intenzita, délka a režim čištění materiálu. Čističky sežene v ohromném cenovém rozsahu a od toho se odvíjí i velikost a výkon čistící vany. Slušný sortiment mohou nabídnout některé specializované obchody jako například ultrazvuk.eu. Jediným dalším příslušenstvím k ultrazvukovým čističkám jsou potom speciální emulze. Ty se na první pohled jeví poměrně draze, ale jejich spotřeba je minimální a dají se používat opakovaně.

 

 

Kde mohou mít praktické využití

 

 

Jak už jednou padlo, tak ultrazvukové čističky použijí jak profesionální firmy a řemeslníci, tak i hobby amatéři. Jedním z nejčastějších důvodů použití bývají šperky. Ty jsou výjimečné svojí náchylností k poškození a zároveň titěrnými rozměry, kdy je opravdu složité a zdlouhavé, jakkoliv manuálně čistit některé oblasti. Občas je to dokonce i nemožné. Ultrazvukové čističky díky tekuté emulzi, která zateče do spár, dokáží skvěle čistit. Stejně tak je mohou využít například hledači pokladů, kteří s detektorem kovů často najdou cenné, ale pošpiněné a citlivé předměty. Mechanické drhnutí by v tomhle případě bylo doslova likvidační a také proto je naprosto parádní metodou čištění použití ultrazvuku.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz

Zdroj foto:https://www.ultrazvuk.eu/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby