logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32629920 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pro stavební činnost je lešení nezbytné

Pro stavební činnost je lešení nezbytné

 

Stavební činnost, výstavba domů či oprava fasád se bez lešení neobejde. Zvolte však takové, které vyhoví vašim požadavkům, tedy že bude skladné, variabilní, se snadnou montáží a demontáží. To splňuje například značka haki. Tento systém se skládá z několika sad, které jsou určeny pro konkrétní činnost, ale jednotlivé moduly se dají kombinovat. Nejpoužívanější typ lešení haki je pro fasádní práce. Tvoří ho tyto dílce: sloupky, podélníky, příčníky, zábradlí, šroubové nohy, kotvení, úhlopříčné ztužení a samozřejmě podlážky. Výhodou tohoto systému je, že se dá stavět jako prostorové, řadové, vysunuté a také pojízdné.

 

 

Vlastní lešení? Někdy je lepší si ho vypůjčit

 

 

Ne každá firma si může dovolit mít vlastní lešenářskou konstrukci. Je to zejména z toho důvodu, že na uskladnění dílů je třeba mít samostatný prostor, nejlépe pod střechou. Před vlastní montáží je nutné lešení prohlédnout, opravit poškozené dílce, zejména podlážky, případně je vyměnit. Existují firmy, které vás těchto starostí zbaví – lešení totiž půjčují.  Má to své výhody. O lešenářskou konstrukci se nemusíte starat, pracovníci vám konstrukci přivezou na místo, smontují a zase rozmontují. Navíc zaručují, že všechny díly budou v pořádku a celá konstrukce vyhoví bezpečnostním požadavkům.

 

 

Lešení haki je variabilní

 

 

Například firma Promal z Jílového u Prahy má k dispozici lešení haki. Půjčuje je ho, ale také vyrábí. Zhotovuje standardní moduly tohoto systému, ale po domluvě zhotoví i atypické díly. Pro speciální práce je někdy vhodný mobilní systém. Hodí se jak pro venkovní, tak i vnitřní stavební práce. Základní rozměr pole je 1,25 x 3,05 metru, ale lze ho přizpůsobit rozměrům systému pro fasády. Pojízdnou konstrukci je možné spojit s další a rozšířit tak pracovní pole. Tento modul se pohybuje po jednokolkách opatřených brzdou.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22