logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35115425 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Rolovací mříže pro ochranu majetku

Rolovací mříže pro ochranu majetku

 

Rolovací mříže slouží především k ochraně majetku. Jedná se nejen o spolehlivý bezpečnostní prvek, ale také mohou vypadat velmi esteticky. Záleží pouze na vás, jaký typ rolovací mříže si zvolíte. V nabídce jsou např. lamelové rolovací mříže, které jsou složené z do sebe nasunutých lamel.

 

 

Lamelová rolovací mříž je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Rolovací mříže se vyrábějí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním.
 
 
 

Dalším typem je skládaná rolovací mříž, které je tvořená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli a hliníku. Skládaná rolovací mříž může mít navíc tvar obdélníku nebo vlny. Pokud máte zájem o montáž rolovacích mříží, kontaktujte nás.
 
 
 
Zdroj:https://www.bydleni.cz/zprava/Rolovaci-mrize-pro-ochranu-majetku

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22