logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 43396993 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Automatické brány vám ulehčí práci

Automatické brány vám ulehčí práci

 

Brány jsou nedílnou součástí libovolných nemovitostí. Jedná se o ty rodinné, ale i komerční. Ve své podstatě jde o rozměrnější vjezd na pozemek, který vám umožní projet automobilem nebo jiným dopravním prostředkem. V dnešní době už v popředí nezůstávají manuální brány, nýbrž automatické brány.

 

 

Jejich pojmenování mnohé prozrazuje. Jak asi správě tušíte, jde o něco automatického, o co se nemusíte starat. A právě automatickým branám se budeme věnovat v tomto článku.

 

 

V čem spočívá kouzlo automatických bran?

 

 

Automatické brány oproti těm manuálním disponují jednou věcí navíc. A tou je elektromotor. Právě prostřednictvím něho dochází k automatickému otevírání a zavírání brány. To znamená, že při průjezdu nemusíte vystupovat z automobilu a plýtvat svými fyzickými silami. Takový model přijde vhod například v dešti, kdy vyjedete nebo zajedete, aniž byste zmokli.

 

 

Ovládání automatické brány může být realizováno hned několika odlišnými způsoby. Jedním z nich je všem dobře známé dálkové ovládání. Stačí jediný stisk tlačítka a brána se dá do pohybu. Vsadit ovšem můžete i na důmyslnější, a ještě více automatický proces. Do automobilu může být zabudován systém GSM, takže když se přiblížíte k bráně a autem, začne se pomalu otevírat a vy bez čekání rovnou projedete. Dále jsou to nejrůznější čipy a jim podobné.

 

 

Bezpečnost na první místě

 

 

Mnohé z vás možná napadne, že automatické brány můžou být svým způsobem i nebezpečné. Co, když vám zhasne motor přesně při projíždění branou a auto zůstane nehybně stát? Pak se rozhodně nemusíte obávat, protože tyto systémy disponují řadou bezpečnostních prvků a čidel. To znamená, že automatické brány nepřiskřípnou vaše auto, ani žádnou osobu nebo třeba děti. Proto se nebojte a vsaďte na tuto efektivní ochranu majetku s propracovaným a automatickým režimem.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz
Zdroj foto:www.promal.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby