logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486219 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit

 

Mezi námi se nachází celá řada lidí, které lze označit za závislé. Zatímco někteří jsou závislí na alkoholu, jiní ke svému životu potřebují stimulanty, nejčastěji cigarety, které však mnozí nepovažují za drogu. Ať už je pro vás jedna taková cigareta drogou nebo čímkoliv jiným, platí, že se najde celá řada lidí, kteří ji ke svému každodennímu životu potřebují. Mnozí se však rozhodnou s touto svou závislostí skoncovat. Pouští se však do nelehkého boje, který naštěstí je možné vyhrát.

 

 

Skoncovat s kouřením - to se zdá být jako nemožný úkol. Ale jak jsme zmínili, není to nic nereálného. Je k tomu potřeba pevná vůle a několik rad, které vám přinášíme.

 

 

Nejdříve skoncujte se svými každodenními zvyky

 

 

Prvním krokem, který povede k životu bez závislosti na cigaretách, je skoncování se svými každodenními zaběhnutými zvyky. Člověk musí odolat cigaretě, která následovala hned po probuzení nebo při řízení do práce. Musí odolat cigaretě, která následovala po snídani nebo po obědě.

 

 

Dalo by se jinými slovy říct, že prvním krokem k životu bez cigaret je ovládnout a zvládnout chutě na cigaretu jako takovou. Naštěstí s tím vám pomůžeme.

 

 

Jak zvládnout a ovládnout své chutě na cigaretu

 

 

Pokud vás přepadne chuť na cigaretu, měli byste se nejdříve několikrát zhluboka nadechnout a vydechnout. Poté se napijte vody a do úst vložte žvýkačku nebo třeba bonbon, který na malý okamžik zaměstná ústa a přivede vám jinou chuť.

 

 

Stejně tak je důležité zabavit ruce. Ideální jsou třeba antistresové míčky nebo nejrůznější hlavolamy, při kterých nelze myslet na nic jiného než jen na rozluštění dané věci. Pamatujte na to, že nejhorší je překonat prvních deset minut chuti na cigaretu, poté chuť na cigaretu mizí.

 

 

Abyste přežili zmiňovaných deset minut, během kterých je chuť na cigaretu opravdu intenzivní, zabavte svou mysl. Jak jsme zmínili výše, hlavolamy nebo sudoku jsou na to ideální.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22