logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36509344 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zařaďte do svého dne med a zlepšete nejen své zdraví

Zařaďte do svého dne med a zlepšete nejen své zdraví

 

 

Hledáte nějakou zázračnou pilulku, která bude mít spoustu přínosů pro vaše zdraví, zlepší vám imunitu a mnoho dalšího? Hledat nemusíte! 
 
 

Med je skvělá potravina, která je navíc přírodní a nabitá vitamíny a minerály. V medu najdete například železo, vápník, ale také vitamín C. 

 

 

Med je přírodní antibiotikum

 

 

A nejen to! Venku se řádně ochladilo a všude, kam se podíváte, řádí chřipky a nachlazení. Díky medu se můžete těmto nepříjemným nemocem vyhnout a zlepšit tak svou imunitu. Působí jako prevence před onemocnění dýchacích cest, ale také pomáhá léčit kašel či jinou formu nachlazení.

 

 

Pomáhá s hubnutím

 

 

Med sám o sobě žádné účinky podporující účinky nemá. Můžete ale díky jeho zařazení do svého jídelníčku výrazně zlepšit svou dietu. Díky medu můžete vyřadit ze svého jídelníčku vše, co obsahuje cukr a nahradit cukr právě medem. Nejen v dezertech, ale také v kávě či čaji.

 

 

Dobrý cholesterol

 

 

Každodenní příjem medu může zlepšit hladinu cholesterolu a vy se tak můžete vyhnout onemocnění srdce či jiných.

 

 

Paměť

 

 

Konzumace medu má také příznivý účinek na naši paměť. To díky tomu, že med obsahuje vysoký obsah antioxidantů, které bojují s volnými radikály. Med také absorbuje vápník, který je důležitý pro správnou funkci mozku a tedy také paměti.

 

 

Zlepší váš spánek

 

 

Kromě paměti, med také zlepší kvalitu vašeho spánku. Konzumace medu zvýší hladinu inzulínu a serotoninu, zatímco organismus tyto dvě složky přemění na melatonin, což zapříčiní klidnější spánek.

 

 

Také má med pozitivní vliv na naši nervovou soustavu, takže budeme klidnější nejen v noci, ale také během dne.

 

 

Medová masáž

 

 

Med se výborně hodí pro detoxikační masáž. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů z těla. Působí proti nemocem, stresu, chronickým chorobám, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Včelí med má léčivou sílu, která působí přes pokožku přímo na organismus.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22