logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34493305 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zakopaný poklad

Zakopaný poklad

 

Mnozí psi do svého herního repertoáru velmi rádi zařadí pískoviště. Zvláště ho mají v oblibě ti, kteří rádi hrabou, například  většina plemen teriérů. Rádi si v něm hrají i stopaři. Pískoviště může také pomoci vyřešit problém se spsem, který vám hrabe v záhonech: tím, že mu poskytnete místo, kde má hrabání povoleno, mu umožníte následovat své instinkty vhodným způsobem. Pokud však byl váš pes vycvičen chodit si na píseček ulevit, je dost možné, že mezi pískovištěm a záchodem nebude dělat rozdíl, takže raději zvolte nějakou jinou hru. Když zrovna nejste se svým psem na zahradě, pískoviště překryjte, aby se nestalo cílem procházek místních koček a aby písek zůstal suchý, kdyby náhodou pršelo.

pes0

 

Správný písek
Dávejte pozor na to, abyste koupili jemný písek, který je určen na hraní, a ne hrubý stavební písek. Ten bývá drný a mohl by packy nadšeného "hraboše" poškrábat.

Bezpečnost
Jedno pískoviště by mělo patřitjen psovi, který by je neměl sdílet s dětmi. A stejně jako byste to udělali u dětského pískoviště, před začátkem užívání zkontrolujte, že nikde nevyčnívají třísky či hřebíky.

Zdroj: Nakladateltví Svojtka&Co.
         50 her pro vašeho psa

http://www.svojtka.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22