logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613707 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

VELETRH FOR PETS 2014

VELETRH FOR PETS 2014

 

Již počtvrté se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude konat veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS.

 

Letošní ročník veletrhu FOR PETS proběhne ve dnech 3. - 6. dubna 2014.

 

Veletrhu FOR PETS se pravidelně zúčastní více než sto vystavovatelů z České republiky i ze zahraničí.

Veletrh je zaměřen na všechny domácí mazlíčky - kočky, psy, hlodavce, ale také na terarijní a exotická zvířata nebo akvaristiku. Veletrh přinese novinky a trendy v oblasti krmiv, veterinárních přípravků a chovatelských potřeb.

Nedílnou součástí celého veletržního dění bude doprovodný program, který připravila Nadace na ochranu zvířat, hlavní partner veletrhu FOR PETS.

 

V rámci doprovodného programu budou moci návštěvníci veletrhu shlédnout mimo jiné ukázky práce zdravotní záchranné služby veterinární Pet-Medic, ukázky odchytu zvířat (Vet-servis), dále ukázky výcviku asistenčních a záchranářských psů, ale také ukázky zájmových a volnočasových aktivit se psy - např. Dogdancing, Dogfitness, Dogtricks, Treibball, Dogfrisbee, Agility parkur, dále umisťovací výstavu koček z útulků. Nebudou chybět ani pódiová vystoupení, prezentace a diskuze s odborníky - mezi jinými např. s Ing. Josefem Dubnem (SVS ČR), Vladimírou Tichou (kynolog), Ing. Renatou Masopustovou (Česká zemědělská univerzita v Praze), Dagmar Zieglerovou (ZO ČSOP Nyctalus), Ing. Zuzanou Pohankovou (LESTARI, o. s.), MVDr. Darinou Pospišilovou, PhD, JUDr. Janou Prchalovou, Kateřinou Plačkovou a Ing. Pavlem Bradáček (Škola pracovní a zábavné kynologie) a dalšími.

 

Na doprovodném programu spolupracuje Nadace na ochranu zvířat s celou řadou zájmových organizací. Ukázky výcviku dovedností asistenčních, vodících a signálních psů bude prezentovat např. Pomocné tlapky, o.p.s., HELPPES - Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s, Pes pro tebe, o.s. a Pestrá společnost, o.p.s., záchranářské dovednosti psů pak Záchranná brigáda kynologů Praha. Ukázky zájmových a volnočasových aktivit se psy předvedou: DiscDog Klub České republiky pod vedením Yvony Andrové (Dogfrisbee), Ing. Alena Smolíková (Dogdancing), Anna Krejčová - Canisminor (Dogdancing), Dogfitness a Agility parkur (Haf bez obav, s. r. o.), Petra Barborová (Dogtricks a Dogdancing), Škola pracovní a zábavné kynologie (Treibball a pachové práce).

 

Místo v doprovodném programu mají nejen zájmové chovy, ale také hospodářská zvířata a volně žijící zvířata. Ing. Dagmar Zieglerová (Nyctalus, o.s.) představí často nezvané hosty našich domácností - netopýry. Tyto noční savce z rodu letounů si návštěvníci veletrhu budou moci pohladit nebo je dokonce nakrmit. Paní Katzerová z Českého klubu majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s. představí úskalí v chovu těchto prasátek. Dále se představí Klub chovatelů a příznivců fretek, o.s. a společnost Nativia s.r.o. s Canicrossem.

 

Umisťovací výstavu koček z útulků připraví paní Kateřina Kašparová, která se dlouhodobě věnuje problematice opuštěných zvířat a sama provozuje Kočičí Azyl.

 

Pro více informací o veletrhu FOR PETS:
♣  navštivte internetové stránky www.for-pets.cz nebo www.ochranazvirat.cz,
♣  kontaktujte Ivetu Sobotkovou, PR Nadace na ochranu zvířat: isobotkova@ochranazvirat.cz.

 

Můžete se také stát fanoušky Facebook profilu Nadace na ochranu zvířat.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22