logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613295 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

 

„POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH" koupí produktů Pedigree® a Whiskas®
Startuje 6. ročník kampaně

Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o., výrobce krmiva značek Pedigree® a Whiskas®, společně spouštějí již 6. ročník kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích". Spotřebitelé, kterým není lhostejný osud opuštěných zvířat, se mohou zapojit v období od 18. srpna do 2. listopadu 2014 nákupem jakýchkoliv výrobků značek Pedigree® a Whiskas®. Po skončení kampaně Nadace a společnost Mars Czech s.r.o. na základě množství prodaných výrobků přerozdělí vybraným útulkům krmivo, které pro jejich provozovatele znamená výraznou finanční úlevu.
Kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích" byla poprvé spuštěna v roce 2009 a s přibývajícími lety se daří plnit čím dál více misek. V loňském roce bylo do vybraných útulků věnováno 687 812 misek psího a 636 643 misek kočičího krmiva. Během pětiletého působení je to přes 200 tun krmiva značek Pedigree® a Whiskas®. Toto množství odpovídá 36 velkým potravinovým cisternám o obsahu 32 000 litrů.

 

Aktuálně se v útulcích po celé České republice nachází 7 000 psů a koček bez domova. Provozovatelé útulků se často s vypětím všech sil a financí snaží nahradit chybějící domov opuštěným zvířatům. Dle informací z vybraných útulků činí průměrný měsíční náklad na běžnou péči o zvíře v útulku zhruba 5 000 Kč. Do této částky však nejsou započítány urgentní veterinární úkony, jako jsou operace, zásahy po úrazech, zvláštní péče pro alergiky apod. „Pro náš útulek tato kampaň znamená hodně. V loňském roce jsme dostali krmivo a ušetřené peníze jsme mohli použít na zastřešení všech našich 120 kotců. Pejsci jsou tak chráněni proti přímému slunci," dodává Eugenie Sychrovská z Psího útulku Bouchalka.

 

Spolupořadatelem kampaně je Nadace na ochranu zvířat. Její ředitelka Mgr. Eva Hodek má ze spolupráce radost: „Kampaň, Pomozte naplnit misky v útulcích´ považuji za velmi přínosnou a jsem opravdu ráda, že Nadace a značky Pedigree® a Whiskas® v realizaci kampaně pokračují." Od samého začátku kampaň podporuje také zpěvačka a patronka Nadace na ochranu zvířat, paní Marta Kubišová, která v minulosti namluvila velmi emotivní spot oslovující spotřebitele, aby kampaň podpořili.

 

Daniela Krajčová ze společnosti Mars Czech s.r.o. ke kampani dodává: „Je nám potěšením od samého vzniku kampaně stát po boku Nadace na ochranu zvířat a podílet se na něčem tak smysluplném, jako je tento projekt. Za 6 let kampaně se podařilo útulkům přerozdělit přes 200 tun krmiva. Dík za to patří našim spotřebitelům, kterým osud zvířat z útulku není lhostejný, proto kupují naše produkty značek Pedigree® a Whiskas® a pomáhají tak plnit misky krmivem. Pevně doufám, že nás ani v tomto ročníku nenechají na holičkách," dodává Daniela Krajčová.

 

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH je projekt, jehož posláním je pomáhat opuštěným psům a kočkám v útulcích v České republice a na Slovensku a zlepšovat povědomí české a slovenské veřejnosti o problematice útulků a opuštěných zvířat. Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. na tomto projektu spolupracují již od roku 2009. Projekt je realizován v České republice a na Slovensku a za dobu svého dosavadního působení přinesl vybraným útulkům přes 200 tun kvalitního krmiva značek Pedigree® a Whiskas®.
 

 

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace se statutem nadace. Od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat /Animal Rights/ a zasazuje se o jejich pohodu /Animal Welfare/. Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk - zvíře - životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Více informací o nadaci: http://www.ochranazvirat.cz/.
 

 

MARS ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO je součástí společnosti Mars, Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. V současné době zaměstnává 500 spolupracovníků a přímo v České republice vyrábí značky SKITTLES®, STARBURST®, LOCKETS®, SOLANO®, SUGUS® a AIRWAVES®.
Značka PEDIGREE® působí na českém trhu od roku 1992. V současné době můžete v obchodech najít více než 50 položek, které uspokojí i toho nejnáročnějšího psího spotřebitele. Již od svého vstupu na český trh nabízí značka Pedigree® široké portfolio granulí, konzerv a pochoutek, které bylo v roce 2005 doplněno o psí kapsičky.
Značka WHISKAS® vstoupila na český trh v roce 1992. V současnosti můžete v obchodech najít téměř 50 položek, které uspokojí i toho nejnáročnějšího kočičího spotřebitele. Značka nabízí nejen široký výběr granulí, konzerv a pochoutek, ale od roku 2004 také kočičí kapsičky.

 

Zdroj:http://www.ochranazvirat.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22