logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613904 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nejprodávanější značky krmiva pro psy

Nejprodávanější značky krmiva pro psy

 

Sháníte kvalitní krmivo pro psa? Jaké značky se prodávají nejvíce? A jsou opravdu kvalitní? Jedním z nejprodávanějších krmiv pro psy je značka Arden Grange. Jedná se o mimořádně kvalitní krmivo pro psy, které má základ vytvořený jen z těch nejkvalitnějších surovin. O výrobu se stará rodinná firma s mnoha zkušenostmi nejen v oblasti výživy psů. Krmivo pro psy Arden Grande obsahuje směs masové moučky z kuřat, jehněčí maso i lososa. Samozřejmostí je vyvážený poměr živin, vitamínů a minerálů. Navíc krmivo neobsahuje umělá barviva, konzervanty, aromatické látky či přidané soli nebo cukry. Můžete se spolehnout, že toto krmivo bude vašim psům určitě chutnat.

 

 

Velikost granulí přesně na míru

 

 

Výrobci navíc mysleli i na velikost a strukturu granulí. Jak to vypadá v praxi? Velikost granulí, struktura či hustota u jednotlivých druhů krmiva této značky odpovídá zvykům štěňat, juniorů i dospělých psů. Granule jsou dělané zkrátka na míru, a to i pro psy malých a obřích plemen.

 

 

Taste of the Wild či Essential Food?

 

 

Mezi další nejprodávanější značky krmiva patří Taste of the Wild a Essential Food. Krmivo pro psy Taste of the Wild je kompletní krmivo nejen pro dospělé psy s mnoha příchutěmi. Velice oblíbená mezi štěňaty i dospělými psy je například příchuť Pacific Stream Canin. Jedná se o granule z čerstvého a uzeného lososa, které jsou díky svému celkovému odlehčení vhodné i pro psy s citlivým zažíváním. Spolehnout se můžete na vysoký obsah masa a absenci obilovin. Popularitě se těší taktéž Wetlands Canine s příchutí šťavnaté kachny, pečené křepelky a uzené krůty s dokonalou kombinací vůně a chutí.

 

 

Pozadu nezůstává ani značka Essential Food, která nabízí krmivo pro psy v mnoha příchutích a variantách pro štěňata, juniory i seniory. Kupříkladu Essential Food Beginning pro štěňata obsahuje exkluzivní zdroje čerstvého a sušeného kuřete, kachny, lososa a pstruha bez obsahu obilovin.

A jaké krmivo pro psy zvolíte vy?

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz/
Zdroj foto:http://www.max4dog.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22