logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613847 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zverimex Praha

 Zverimex Praha

 

Nejen u lidí, ale i u psů je tendence přibývání alergických pacientů. Na znečištění životního prostředí, levné náhrady krmiv či používané chemické látky psi reagují ve zvýšené míře alergiemi. Kromě nejběžnější alergie na bleší kousnutí a atopické dermatitidy velmi často psi trpí alergií na krmivo. Tato alergie však nevzniká hned, ale většinou až po dlouhodobém podávání alergizující složky.

 

 

Ne nadarmo se říká, že strava je základ života. U psa nebo kočky to vyplatí obzvláště. Pokud se budete snažit ušetřit na krmivu a nakoupíte mu nejlevnější granule ze supermarketu, v konečném důsledku i tak neušetříte, ušetřené peníze půjdou na léčbu u veterináře. Pokud chcete kvalitní potravu pro vašeho mazlíčka, navštivte zverimex.

 

 

V levných granulích, které seženete v supermarketech, jsou totiž přidávány chemické ochucovadla a místo kvalitních obilovin a masa jsou použity levné náhrady. Co je však nejhorší, aby granule budily dojem, že jsou složeny z mrkve, hrášku či kukuřice jsou chemicky přibarvované a právě na tato barviva psy reagují alergií. Pokud takovým krmivem pejska nekrmit pravidelně, reagovat na ně nemusí. Avšak při dlouhodobém podávání "barevných" granulí se dříve či později alergie objeví. Proto zvažte nákup takových granulí a investujte do zdraví svého psa.

 

 

Kromě alergie na různé chemické složky v levných granulích se u psů může vyvinout i alergie na kuřecí maso. Ta je nejčastější. Neméně časté jsou alergie na obiloviny, kravské mléko, mléčné výrobky, hovězí maso a jejich produkty. Alergičtí mohou být psi i na vejce, sóju a cukr. Zdrojů alergií je hodně.

 

 

Pokud se chcete vyhnout nekvalitním krmivům, tak Vám doporučujeme navštívit stránky zverimex Praha, kde najdete kvalitní krmivo pro Vaše mazlíčky. Taky zde najdete mnoho jiných produktů, jako jsou kosmetika, oblečky pro zvířátka, hračky a různé přepravky a další zboží.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22