logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484572 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Grilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venku

Grilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venkuGrilování, pikniky, výlety do přírody nebo zahradní párty ... připravte se na život venku

 

Jaro je tady a s ním i krásné počasí, doba výletů, pikniků, grilování a vůbec příjemného pobytu v přírodě. Přinášíme několik tipů na šikovné pomocníky, kteří se při těchto činnostech určitě budou hodit.

 

Cestování ji zkrátka baví - cestovní konvice RK 7010

Ať se vydáte kamkoli, všude vás bude věrně následovat. Automaticky se přizpůsobí napětí, je vybavena dvěma plastovými šálky, které jsou uschovány v nylonovém sáčku a zastrčeny v konvičce pro komfort při cestování. Umí se automaticky vypnout při dosažení bodu varu a má ochranu proti přehřátí. Co si od ní přát více? 

pa11

  

Pomocník, kterého se nebudete chtít vzdát - přenosný elektrický gril GE-3911

Na jedničku griluje vše, na co si jen vzpomenete a protože to dělá bez tuku, splňuje stoprocentně také podmínky zdravé přípravy jídel. Hravě připraví nejen maso, ryby, uzeninu, ražniči, zeleninu a ovoce, ale skvěle se hodí také na pečení lívanců, bramborových placek, omelet nebo topinek.  Velký rozměr desky s nepřilnavým snadno udržovatelným povrchem umožňuje grilovat i několik pokrmů najednou. Gril je elektrický, takže neobtěžuje sousedy kouřem, není třeba si při něm špinit ruce uhlím a navíc se nic nepropálí. Pokud se přižene přeháňka, stačí ho jen odnést pod střechu a můžete klidně pokračovat dál.

pa22

 

Řezání je jejich velkým koníčkem - sada nožů ZAMORA CS Solingen

Sada vítaných pomocníků, která se v kuchyni bude hodit po celý rok. Obsahuje kuchyňský nůž, univerzální nůž, nůž na pečivo, nůž na maso a šunku, speciální šéfkuchařův nůž, ocílku na ostření nožů, nůžky a šest steakových nožů. Všechny nože jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli a umístěny v praktickém dřeveném bloku v černobílém provedení.

pa33

  

Parťák do každé situace - tyčový mixér TM 4620

Má elegantní vzhled a udělá za vás spoustu práce. Vždy je připraven a s radostí mixuje, seká, mele, krájí, šlehá nebo drtí. S jeho pomocí připravíte báječné ovocné koktejly, dipy, omáčky, pomazánky, ale také nasekáte ořechy a led. Je prostě nepostradatelný Má silný 400 wattový motor, snadné ovládání a bohaté příslušenství - praktickou mixovací nádobu, chopper o objemu 600 ml a nerezovou šlehací metlu.

   pa44 pa55

  

Jen si tak v klidu relaxovat, to je to pravé - zahradní nábytek

Kávu, rodinný oběd, romantickou večeři nebo divokou zahradní party. To všechno zvládne zahradní nábytek z umělého ratanu. Díky pevnému hliníkovému rámu odolá téměř všemu. Manipulace s ním je velmi jednoduchá, dobře se udržuje a navíc vypadá pořád krásně.

pa66

pa77

pa88

 

Všechny produkty lze koupit na www.my-concept.cz

_________________________________________________________________________________

  

O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22