logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484934 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe.

Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe. Ukliďte si doma i ve svém těle. Bude vám lépe.

 

Je tu jaro a s ním i čas velkého jarního úklidu. Vždyť zimu je třeba vyhnat nejen ze všech zákoutí domova, ale také z vlastního těla. Voňavý a čerstvě uklizený byt se může nejednou stát lékem na špatnou náladu stejně jako sklenice čerstvě vymačkané ovocné nebo zeleninové šťávy. Jarní gruntování se stalo heslem české značky Concept, která přichází s řadou užitečných produktů přímo vybízejících k důkladnému úklidu. S jejich pomocí se dá rychle vysmýčit celý byt a tělu dopřát vitamínovou bombu, která probudí všechny smysly a spolehlivě zažene jarní únavu.

 

„Každé jaro opravdu vzrůstá poptávka po elektrospotřebičích, které usnadňují úklid. Více se prodávají především vysavače, a to jak klasické, tak i ruční, ale zvýšený zájem je i o žehličky. Osvědčeným jarním šlágrem jsou pak bezkonkurenčně parní čističe," řekl Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept.

 

K nesporným výhodám parních čističů patří kromě ekologického provozu i to, že jsou ohleduplné k peněženkám svých majitelů. Při úklidu totiž odpadá nákup dalších čisticích prostředků - na vše stačí pára. Parní čistič Concept STEAMER CP 1001 výborně odstraňuje nečistoty, špínu, mastnotu a vodní kámen. Poradí si i se škodlivými bakteriemi, zápachem a jako jeden z mála „uklízečů" dokáže ničit také alergeny. Má bohaté příslušenství, takže ho lze použít při čištění nejrůznějších povrchů a kromě domácnosti se bude hodit i v autě.

parni1

 

Dalšími neodmyslitelnými pomocníky při jarním gruntování jsou vysavače. K oblíbeným modelům patří sáčkový vysavač Concept VP 9143 CLIPPER Berries se zcela unikátní ultra pevnou hadicí. Ta je vyztužena textilním vláknem, velmi snadno se s ní zachází, a přitom je téměř nezničitelná. Vysavač vyniká i velkokapacitním (3,5 l) textilním sáčkem, který lze na rozdíl od papírových jednorázových sáčků použít opakovaně. Má i speciální hygienický systém a dokáže tak zachytit prachové částice o velikosti 0,3 µm, což je méně než velikost cigaretového kouře.

lux fial

 

Při velkém úklidu se bude hodit i malý bezsáčkový ruční vysavač VP 1000 Cosmic, který kromě vysávání umí i vyfukovat a nafukovat. Má rozsáhlé příslušenství, takže dokonale vysaje nečistoty z nábytku, čalounění, polštářů, obrazových rámů, závěsů a záclon, knih, počítačů nebo klávesnic. Díky praktickému popruhu, který umožňuje zavěšení vysavače na rameno, s ním lze snadno vysát i schody a podlahy. Uplatnění ale najde i v autě nebo na zahradě, kde dokáže například vyfoukat spadané listí z teras.

rucni

 

„K jarnímu úklidu patří i žehlení a dobře vím, že nebývá právě oblíbenou domácí prací. Naše žehličky se zlatou plochou ANODIA mají nejen vynikající kluznost, ale i atraktivní design. Pokud žehlíte jen dvě hodiny týdně, prožehlíte za rok asi čtyři a půl dne, a to už je důvod, proč si chtít tuto činnost co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit," vysvětlil Jindřich Valenta.
Atraktivní dvojice napařovacích žehliček - fialová ZN 8091 a zelená ZN 8092 - má zlatou žehlicí plochu ANODIA. Mezi její přednosti patří vynikající kluznost, je extra odolná proti poškrábání a lehce se čistí. Obě žehličky umožňují parní šok i praktické vertikální napařování. Fialový model navíc disponuje i unikátní funkcí AUTO SHUT OFF, která dokáže žehličku spolehlivě vypnout, pokud je bez pohybu v horizontální poloze déle než půl minuty nebo ve vertikální poloze déle než deset minut.

 

zeh fial  zeh zel

Při péči o tkaniny je nepostradatelným pomocníkem také odstraňovač žmolků Concept OZ 1405. Dokáže účinně zbavit žmolků a uzlíků ze všech druhů textilií, má průhledný odnímatelný zásobník a díky tomu, že je napájen dvěma tužkovými bateriemi, ho lze používat i na cestách.

 

zmolko

 

Pokračovat - tentokrát v úklidu těla - můžete s dalším produktem značky Concept. Je jím lis na ovoce a zeleninu Concept LO 7040 JUICER, jehož svěží zeleno-bílé barevné provedení je na jaro jako stvořené. Šťávy připravené ze syrového ovoce a zeleniny jsou lehce stravitelné, nezatěžují trávicí systém a posilují imunitu. Jsou velmi zdravé, neobsahují žádné konzervační látky ani mnoho cukru. Největší předností lisu Concept LO 7040 je využití moderního dvoufázového procesu odšťavňování, jehož výsledkem je maximální množství šťávy a minimální množství téměř suchého odpadu. Lis pracuje rychlostí 80 otáček za minutu, při nichž je možné získat až o 50 % více šťávy za kratší dobu oproti běžným přístrojům fungujícím na principu odstředivé síly. Nízký počet otáček navíc méně zahřívá lisovanou směs, a nedochází tak ke znehodnocení cenných vitamínů. Lis hravě zpracuje nejrozmanitější druhy ovoce, zeleniny, ořechy, bylinky, ale lze ho využít například i pro přípravu domácího pesta. Je plně rozebíratelný, takže se velmi snadno čistí.

 

mixer zel

Více o produktech na www.my-concept.cz.

O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22