logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482104 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Parní čističe přinášejí revoluci pro úklid domácnosti

Parní čističe přinášejí revoluci pro úklid domácnosti

 

Máte doma malé děti či alergika? Nebaví Vás trávit hodiny odstraňováním mastnot a vodního kamene? Pak zajisté oceníte pomoc parního čističe, který si v domácnosti snadno poradí s veškerou špínou a nečistotami. Jeho pomoc oceníte nejen v kuchyni a koupelně, ale i v obývacím pokoji. Parní čistič využijete při čištění sporáku, trouby, odstraňování nečistot ze spár, čištění sedačky i dřevěné či laminátové podlahy. Čištění párou znamená čištění bez chemie a tedy i zdravější domácnost.

 

Dokonalý efekt bez chemie pro děti i alergiky

 

Parní čištění zajistí dokonalejší výsledek čištění než obyčejný mop. Máte doma alergika? Tráví vaše děti většinu dne hraním si na podlaze? Pak je pro vás parní čištění to pravé! Bylo prokázáno, že parní čističe zničí 98% bakterií (včetně E.coli a listerie) a alergenů a to bez použití chemikálií, které jsou významným spouštěčem astmatu, alergií a jiných mnohem závažnějších nemocí.
Čištění pomocí páry zajisté ocení i rodiny s malými dětmi, jejichž organismus je mnohem citlivější než organismus dospělého člověka na styk s chemikáliemi používanými v domácnosti, které nelze nikdy odstranit na sto procent. Parní čističe za sebou nezanechají žádné chemikálie, pouze dokonale lesklou a čistou podlahu!

 

Parní čističe a jejich všestranné použití

 

Parní čistič je pro úklid domácnosti skutečným zázrakem. Odstraní veškerou špínu, bakterie i film vytvořený předchozím čištěním chemickými přípravky a to vše pouze za použití obyčejné vody. Jeho pomoc oceníte především při úklidu kuchyně a koupelny. Hravě si poradí s nánosem mastnoty okolo sporáku, vyčistí usazeniny ve dřezu, troubu i gril. Pomůže při čištění lednice i neoblíbeném a náročném čištění spár mezi obklady. Vodní kámen? Zrcadla? I zde nemá parní čistič žádný problém.

 

Parní čistič se také skvěle hodí na čištění téměř všech druhů podlah, ať už se jedná o dlažbu či parkety. K dřevěným podlahám je šetrnější než klasické vytírání. Obnoví zašlou krásu vaší podlahy a účinně vás zbaví nečistot, k jejichž likvidaci by bylo potřeba speciálních čistících prostředků. Odstraní skvrny na koberci nebo plátěné sedačce a díky speciálním nástavcům může být použit i na čištění oken a žehlení.

 

Parní čištění Vám ušetří čas i peníze

 

Jelikož si při parním čištění vystačíte pouze s obyčejnou vodou, ušetříte mnoho peněz, které byste jinak každoročně vynaložili na nákup chemických prostředků na úklid celého domu, zejména pak kuchyně. Jen se sami zamyslete, kolik čistících prostředků, houbiček, utěrek atd. za rok spotřebujete. Při parním čištění je navíc spotřebováno menší množství vody, než za použití běžných úklidových technik. Moderní parní čističe poskytují také velký výkon při minimální spotřebě energie. Šetří tedy i cenné přírodní zdroje.
Kvalitní parní čističe znamenají konec zdlouhavému drhnutí zašlé špíny a těžko odstranitelných nečistot a tím pádem i víkendům stráveným úklidem. Díky vysoké teplotě a velkému tlaku páry velmi snadno a rychle vyčistíte veškeré nečistoty. Při parním čištění jsou navíc čištěné povrchy suché během několika sekund. Parní čističe dnes existují v mnoha provedeních a velikostech. Každý si tak může vybrat čistič, který odpovídá jeho potřebám i finančním možnostem. Proč tedy váhat a nezačít svůj čas na místo úklidu využívat efektivněji?

Doporučujeme: Kärcher SC.2550
http://www.karcher.cz/cz/Internetovy-obchod/Home__Garden/Parni_cistice/V...

 

Malý, kompaktní a průběžně plnitelný parní čistič od německé jedničky na trhu čistící techniky, firmy Kärcher. Snadno vyčistí sprchové kouty, vanu, sklo, armatury, obklady, spáry, topná tělesa nebo keramické varné desky, podlahy a další.

 

Tlak páry - 3,2 bar
Topný výkon - 1500 W
Objem kotlíku/nádrže - 0,5/0,8 l
Váha - 4,1 kg
Krátká doba ohřevu (6 min)
Krátká čekací doba: Již po jen 6 minutách je zařízení připraveno k provozu
2stupňová regulace páry
Množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění
Délka kabelu 4 m
Velký akční rádius: napařování bez změny zásuvky i ve větších místnostech
Zásuvné přípravky pro parní trubky
Pro praktickou a na místo úspornou úschovu trubek páry
Dětská pojistka na parní pistoli

 

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22