logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482433 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pořiďte si tašku na notebook v jarním odstínu

Pořiďte si tašku na notebook v jarním odstínu

 

Pomalu se blíží jarní měsíce a vy už jistě vybíráte nové oblečení a módní doplňky. Užitečným módním doplňkem a pomocníkem je brašna na notebook, obzvlášť pokud potřebujete mít svůj notebook neustále při ruce. Ať už ho nosíte do školy nebo do práce, výběr tašky nepodceňujte. Vyplatí se vlastnit tašek více než jednu a ty libovolně střídat.

 

Pro jaro bychom vám chtěli doporučit pastelové a výrazné odstíny, které budou za pár měsíců v kurzu. Zmíněné tašky a brašny zakoupíte v e-shopu http://www.brasnynanotebooky.cz/ ve kterém můžete vybírat také ze stylových pouzder a obalů, a to nejen na notebooky, ale také na tablety.

 

Z barev můžeme doporučit například fialovou, která působí pozitivně, nebo prosluněnou žlutou. Za doporučení stojí také růžová s červenou, které jsou veselé a hravě je sladíte s tmavým i se světlým oblečením. Moderní brašna na notebook z dílny výrobce Abags většinou kombinuje více odstínů dohromady.

 

Pokud si tedy nemůžete vybrat konkrétní barvu, nevadí, pořiďte si veselý mix.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.brasnynanotebooky.cz/

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22