logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484793 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Těhotenské kalhoty

Těhotenské kalhoty

 

Těhotné ženy si v kategorii těhotenských kalhot příjdou opravdu na své a kdo ví? Třeba tady zapomenou i na své rychlé rostoucí bříško. Těhotenské kalhoty najdete v dnešní době už ve většině obchodů, které patří mezi kvalitnější a výběr je opravdu bohatý. K dostání jsou v celé škále střihů, barev a z mnoha materiálů. Jejich výběr tak není dobré podceňovat. Kalhoty, které se těhotným ženám válí ve skříní můžou připadat nevhodné a mají pravdu.

Uplé těhotenské kalhoty nebo starší kalhoty můžou mít bokový střih nebo zvýšený sed a poměrně často i těsné zapínání, které nedopnete už po několika týdnech těhotenství. Pokuď ale doma máte těhotenské kalhoty s gumkou, je to zcela vyhovující oděv pro těhotné ženy, jednodušše gumíčku stáhnete pod své bříško. Kalhoty s gumičkou jsou však vhodné pouze do osmého nebo devátého měsíce, poté může nastat omezený pohyb, škrcení a tím se stávají neúnosné.

 

Těhotenské džíny

 

 

Snad každá žena má ráda rifle, mnoha žen je také považuje za nejoblibenější těhotenské kalhoty. Proto je nechtějí zahodit i v těhotenství, ale jaké rifle si navléct? aby se v nich budoucí maminka cítila dobře? Nebojte, těhotenské džíny jsou dělané pro ženy ve stavu tehotenském, mají navíc pružný bavlněný pásek a jejich látka obsahuje 5% elastanu pro mnohem větší pružnost. Mají tak vyšší střih a pohodlí pro rostoucí bříško. Zakoupit je můžete v různých barvách odstínů. Jejich nohavice mohou být úzké, rovné a mírně rozšiřené - volte takové, které vám budou nejvíce sedět k tělu.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22