logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36485087 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaké vánoční dárky jsou ty nej?

Jaké vánoční dárky jsou ty nej?Jaké vánoční dárky jsou ty nej?Jaké vánoční dárky jsou ty nej?Jaké vánoční dárky jsou ty nej?

 

Čas na nákup vánočních dárků je tu. Každý, kdo chce své blízké překvapit milým dárkem, který skutečně potěší, musí nad výběrem přemýšlet. I letošní rok přináší řadu zajímavých tipů na trendy dárky, které předčí všechny ostatní.

 

Přinášíme přehled těch nejzajímavějších a jako bonus přidáváme i několik pravidel, kterými se při výběru dárků řídit.

 

 

Musí se k sobě hodit

 

 

Dárek musí být „šitý na míru". Vybírejte tedy takové dárky k Vánocům, které u dané osoby najdou využití. Důležitá je povaha dárku a roli hraje třeba i barva. Rozhodně se neupínejte jen na praktičnost. S ponožkami sice každý počítá, ale opravdovou radost neudělají. Zabodovat je možné jen s originalitou. Pro ženy se více hodí dárky luxusní, pro muže praktické a vtipné.

 

 

TOP vánoční dárky 2014

 

 

 

Letošní Vánoce by rozhodně měly být rozmanité a neobvyklé. Mezi nej vánoční dárky vhodné pro ženy i muže patří Budík Clocky. Spojuje totiž vtip a praktičnost. Budík začne v daný čas zvonit a navíc i blikat. Pokud nebude do určitého času vypnut, začne navíc ještě utíkat, takže i ti největší lenoši budou prostě muset vylézt z postele a budík chytit.

bu1

 

 

 

Hitem jsou také Dotykové rukavice pro smartphony, které mají speciální elektricky vodivý materiál na konci prstů. Není tedy nutné při ovládání smartphonu sundávat rukavice.

DO2

 

 

Další novinkou pro letošní rok je USB holící strojek. Skvělý je pro muže, kteří cestují. Strojek se nabíjí přes USB, takže se muži mohou oholit vlastně kdykoliv budou potřebovat.

my3

 

 

 

Na scénu přicházejí i netradičně originální a možná až trochu morbidní dárky. Jedním příkladem za všechny je Mýdlo pro upíry v podobě „krvavého" gelu.

sp4

 

 

 

Kdy jindy darovat radost než na Vánoce. Příležitostí k tomu je zábavná stavebnice Space Rail. Potěší děti i dospěláky. Všichni mohou zažít nekonečnou zábavu, při stavbě dráhy pro kuličky.

 

 

Kde koupit?

 

 

Není třeba vytáhnout paty z domu. Tyto a další úžasné vánoční dárky je možné koupit v obchodě darkyhry.cz. Veškeré zboží je skladem, dodáváno je do druhého dne. Čeká tu rozmanitá nabídka i příjemně nízké ceny.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22