logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484686 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Concept - šnekové odšťavňovače jsou mnohem účinnější

Concept - šnekové odšťavňovače jsou mnohem účinnější

 

Šneková metoda odšťavňování je mnohem účinnější, získá více šťávy i vlákniny

 

 

Léto pomalu klepe na dveře a přímo vybízí ke konzumaci čerstvě vypěstovaného ovoce a zeleniny. Je mnoho způsobů, jak jej zpracovat. Nejvíce trendy jsou dnes šťávy jakýchkoli chutí a barev. Patříte-li také mezi fanoušky „fresh" nápojů, určitě už jste pomýšleli na domácí odšťavňovač. Nic nenahradí skvělý ranní startovací koktejl nabitý spoustou vitamínů.

 

 

Při výběru vhodného domácího odšťavňovače se nám však v hlavě rodí mnoho otázek. Nebude s tím moc práce? Co to čištění? A není z vymačkané dužniny příliš velký odpad? V těchto otázkách nás mohou přesvědčit k nákupu moderní lisy na ovoce, které jsou právě velmi snadné na údržbu i čištění a odpad z nich je minimální - zůstává téměř suchý a navíc se dá sekundárně zpracovat. Díky moderní technologii šnekového lisu získáme mnohem více šťávy a zůstane v ní zachována i potřebná vláknina. Další výhodou moderních lisů na ovoce a zeleninu je doba zpracování, která je téměř o polovinu kratší než u klasických odšťavňovačů.

 

Sezónu čerstvého ovoce využívá i značka Concept pro start revoluční novinky pomalého lisu na ovoce Concept LO 7055 se šnekovým systémem, v luxusním designovém provedení, avšak dostupný pro všechny domácnosti. Lis Concept LO 7055 umí zpracovat nejen všechny druhy ovoce a zeleniny, ale poradí si i s ořechy nebo bylinkami. Je ideálním pomocníkem také pro výrobu domácího pesta nebo marmelád.

 

i

 

„Náš nový lis na ovoce a zeleninu dokáže suroviny vyždímat doslova do poslední kapičky. Navíc se díky nové technologii umí poprat i s náročnějšími a suššími surovinami, jako jsou bylinky nebo špenát. Další výhodou tohoto lisu je, že se dá bez problémů zpracovat i jeho odpad, můžete ho použít např. na výrobu zeleninových placiček u zeleninových zbytků anebo na výrobu müsli tyčinek při zpracování ovoce," vysvětlil Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

Lis na ovoce a zeleninu Concept LO 7055 zaujme na první pohled elegantním nerezovo-černým provedením. Díky speciálnímu konstrukčnímu řešení IQ Space ušetří místo v kuchyni - byl speciálně navržen i pro menší domácnost. Funguje na principu využití moderního dvoufázového procesu odšťavňování - v první fázi jsou suroviny rozdrceny a ve druhé lisovány. Výsledkem tohoto procesu je získání maximálního množství šťávy plné vitamínů a minerálů. Lis pracuje rychlostí 86 otáček za minutu, při nichž je možné získat až o 30 % více šťávy za kratší dobu oproti běžným přístrojům fungujícím na principu odstředivé síly. Nízký počet otáček navíc méně zahřívá lisovanou směs, a nedochází tak ke znehodnocení cenných vitamínů. Praktickou vychytávkou je i funkce ANTI DRIP, díky které už se nemusíte bát, že budete mít umazanou a ulepenou kuchyň od kapek ovoce či zeleniny. ANTI DRIP totiž umožní zastavení šťávy například při výměně nádoby. O bezpečnou manipulaci s lisem se stará důmyslný systém, který zabrání zapnutí spotřebiče, pokud nejsou všechny díly ve správné poloze, samozřejmostí jsou i protiskluzové nožičky a pojistka proti přehřátí.

 

 

„Po použití se dá celý přístroj velice jednoduchým způsobem rozebrat a špinavé díly pak buď umýt pod tekoucí vodou, nebo dát do myčky. Z uživatelského hlediska je to velice příjemné a jistě mi to potvrdí každý, kdo se někdy doslova pral s nějakým podobným spotřebičem. Sympatické je i to, že náš lis má velmi tichý chod - jen 75 decibelů," doplňuje Jindřich Valenta.

Cena: 2999,- Kč.

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

 

O značce Concept:
Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22