logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36543410 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Tipy na vánoční dárky od značky claro.

Tipy na vánoční dárky od značky claro.

 

Kalendářně sice sotva začal podzim, ale už teď je čas myslet na dárky k Vánocům. Nakupování v předstihu má totiž tu výhodu, že si ho můžete užít v klidu, bez zbytečné předvánoční horečky a s mnohem větším výběrem. Jako inspiraci přinášíme několik tipů na dárky z designového světelného butiku claro.

 

 

Dárky do 1.000 korun

 

 

Darovat k Vánocům beton se sice může zdát jako šílený nápad, ale v tomto provedení s ním rozhodně nešlápnete vedle. Má totiž styl, lehkost a navíc skvěle vypadá. Dámám všech věkových kategorií určitě udělá radost neotřelý betonový náramek PERLLE v klasické šedé barvě. Jednotlivé kuličky s průměrem 10 mm jsou navlečeny na pružném silikonovém lanku, takže tenhle kousek dobře padne na jakoukoli ruku. Pánům se pak jistě bude hodit stojan na tužky GRIDD. Jeho rozměry jsou 100 x 100 x 50 mm a sedět bude do každé pracovny, kanceláře nebo pánského pokoje. Cena: náramek PERLLE - 990,- Kč, stojan na tužky GRIDD - 890,- Kč.

list1

 

list2

 

 

Dárky do 3.000 korun

 

 

Příjemné osvětlení umí dodat i obyčejnému interiéru tu správnou atmosféru. Abyste si ji mohli dopřát třeba právě o Vánocích, darujte některé ze svítidel. Prostor dokáže nejen prosvětlit, ale pokaždé, když se rozsvítí, také vyvolat vzpomínku na osobu, která ho darovala. Chybu jistě neuděláte s roztomilou dotykovou lampičkou SOL, kterou můžete mít hned v 10 barvách. Lampičky se stačí jen dotknout a hned se rozzáří jako malé slunce, a to ve třech úrovních svitu. Její jednoduchý design z eloxovaného hliníku se navíc bude vyjímat v každém interiéru. Na noční stolek se dokonale hodí jasanová stolní lampička VENDI, kterou můžete mít v bílém, černém nebo přírodním provedení. V její přítomnosti totiž už nikdy nebudete ve tmě pátrat po vypínači.

 

list3  list4

 

S jednoduchou designovou žárovkou navíc lehce promění každou ložnici v útulné hnízdečko. Nezapomenutelným dojmem okouzlí i stojací lampa ECLIPSO. Černý kovový cylindr nasazený na masivní dřevěné jasanové trojnožce má rozhodně svůj osobitý styl. Od téhle lampy prostě odtrhnete oči jen stěží. A až vám osvětlí obývací pokoj, ložnici či koutek na čtení, můžete si k ní jako doplněk pořídit ještě betonovou zarážku na knihy HATTA. Jejích 100 × 120 × 70 mm dokáže spolehlivě udržet na místě každé dílo světové literatury stejně dobře jako třeba kuchařku.
Cena: dotyková lampička SOL - 2.980,- Kč, stolní lampa VENDI - 1.980,- Kč, stojací lampa ECLIPSO - 2.760,- Kč, zarážka na knihy HATTA - 1.890,- Kč / 2 ks.

 

list5  list6

 

 

Dárky do 6.000 korun

 

 

Jasanové dřevo se hodí téměř do každého interiéru, a když se k tomu přidá ještě nápadité provedení, je úspěch dárku zaručen. Každé předsíni bude slušet křehce vypadající, 143 cm vysoký věšák ARBUSTO, který skvěle kombinuje přírodní jasanové dřevo a bílý kov. Hřejivý pocit z otevřeného ohně dokáže skvěle vyvolat dotyková stolní lampa PRISMA. Stěny hranolu z masivního jasanového dřeva se po rozsvícení příjemně zalijí teplou barvou a okolní prostor tak získá na útulnosti. Elegance a vznešenost jsou slova, která přesně popisují stolní lampu MEDUSA, jejíž osvětlené nohy z jasanového dřeva připomínají chapadla medúzy vznášející se místností. Jako pečlivě zastřižený stromek s jasanovým kmenem a bílou nebo černou korunou se zase dá popsat stolní lampa ARBOL. Báječně se bude vyjímat na nočním stolku, v obývacím pokoji nebo v hale. Cena: věšák ARBUSTO - 5.890,- Kč, stolní lampa PRISMA - 4.480,- Kč, stolní lampa MEDUSA - 4.890,- Kč, stolní lampa ARBOL - 3.480,- Kč.

 

list7

list8

list9

list10

 

 

 

Luxusní dárky do 15.000 korun

 

 

Každý prostor si zaslouží nějakou tu designovou třešničku, která ho odliší od průměru. A pokud je tato třešnička ještě navíc praktická a využitelná, tak jen dobře. Sto šedesát centimetrů vysoká stojací lampa TOLEDO příjemně osvětlí každou místnost a k tomu ještě dobře vypadá. Má masivní tělo z jasanového dřeva a cylindr švihácky posunutý do strany. Obývací pokoj nebo ložnici potěší i naprosto výjimečná dvojice světel vyrobených z jasanu a pravého přírodního hedvábí TOM a GUS. Kulatý TOM připomíná horkovzdušný balón před vzletem, zatímco štíhlý GUS se jako raketa chystá do vesmíru. Ať už se ale necháte unést jedním či druhým, určitě nebudete litovat. Světlo, kterým hedvábné stínidlo dokáže zaplnit váš byt, je doslova magické. Cena: stojací lampa TOLEDO - 12.980,- Kč, světlo TOM - 6.890,- Kč, světlo GUS - 14.480,- Kč.

 

list11  list12 list13

 

 

Všechny produkty lze zakoupit v showroomu claro., Národní třída 27, Praha nebo na e-shopu www.claro.cz .


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22