logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 56515972 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zařizujete kuchyň a nevíte, jak ušetřit za spotřebiče? Poohlédněte se po cenově výhodných setech

Zařizujete kuchyň a nevíte, jak ušetřit za spotřebiče? Poohlédněte se po cenově výhodných setechZařizujete kuchyň a nevíte, jak ušetřit za spotřebiče? Poohlédněte se po cenově výhodných setech

 

Při koupi setu se totiž s cenou vestavných nebo volně stojících kuchyňských elektrospotřebičů můžete dostat dolů až o několik tisíc korun. Navíc k nim získáte i další výhody, například stejnou designovou linii a technické zpracování, společný servis nebo stejný čas doručení do domácnosti.

 

 

 

Ať už jde o zařizování kuchyně nové, nebo o opravu či úpravu kuchyně stávající, představuje investice do kuchyňských spotřebičů pro rodinný rozpočet nemalý výdaj. Podle zvolené značky a výbavy se jedná o jednorázový nákup v řádu několika desítek až stovek tisíc korun. Jde o investici dlouhodobou, protože velké kuchyňské spotřebiče neměníme každý rok. Jejich nákup je tedy potřeba dobře zvážit. Pokud se zdárně prokoušete fází výběru jejich funkcí a vzhledu, dostanete se k jejich ceně. Rozpočet, který na jejich nákup máte, je přitom možné snížit až o několik tisíc korun, a to díky výhodným nabídkám na trhu. Stačí se při koupi zaměřit na takzvané sety a peníze máte rázem zpět v kapse.

 

 

 

„Při nákupu elektrospotřebičů v setu se rozhodně nemusíte bát toho, že dostanete nižší kvalitu zboží. Jakost i výbava zboží je samozřejmě stejná jako u samostatně koupených kusů. Při koupi setu ale zákazník výrazně ušetří díky tomu, že prostě nakoupí více kusů stejné značky najednou,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

Díky setům lze ale získat i jinou než jen finanční výhodu. Můžete se spolehnout, že takto zakoupené kuchyňské spotřebiče mají vždy stejný design a tvarově, barevně a technicky se k sobě hodí. Navíc například česká značka elektrospotřebičů Concept nabízí také takzvané designové linie – Sinfonia a Black&White, které obsahují jak velké, tak malé spotřebiče. K troubě a varné desce v setu je tak možné pohodlně koupit například i lednici, digestoř, rychlovarnou konvici, kuchyňskou váhu nebo odšťavňovač ve stejném designovém provedení. Výhodný je ale i záruční a pozáruční servis spotřebičů koupených od jedné značky. Vše je takříkajíc na jednom místě, takže odpadá případné zdlouhavé vyřizování.

 

 

 

„Většina zákazníků při koupi více spotřebičů najednou oceňuje i to, že je k nim domů přivezeme všechny současně. Odpadá tak vyčkávání na nejrůznější dopravce v různý den a denní dobu,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková.

 

 

 

Cenově výhodné sety od české značky Concept je možné koupit v různých variacích a cenových hladinách – trouby společně s indukční, sklokeramickou nebo plynovou varnou deskou. Vše buď v bílé nebo černé variantě s nerezem. Přikoupit lze samozřejmě také velké a malé spotřebiče z již zmíněných designových řad Sinfonia a Black&White.

 

 

 

Set vestavné elektrické multifunkční trouby ETV7560wh a vestavné indukční varné desky IDV2660wh

 

 

Trouba o objemu 70 litrů má nejen atraktivní design v bílém skle, ale i nízkou spotřebu energie. Její předností je 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu, garance rovnoměrného pečení, digitální programátor se 4 tlačítky a 2 zamačkávací knoflíky PUSH PULL. Teplotu je možné nastavit od 50 do 250 °C, dvířka proti spálení ochlazuje ventilátor a trouba má i funkci rozmrazování a minutky. Příjemné je i jemné zavírání dveří Soft closing door, teleskopické výsuvy a katalytická vložka. Bílá indukční sklokeramická varná deska s kolmě zabroušenými hranami má 4 varné zóny, dotykové ovládání, funkci automatického vypnutí a dětskou pojistku. Cena setu je 19.990 korun (úspora činí 3.990 korun).

 

 

 

Set vestavné elektrické multifunkční trouby ETV7260 a vestavné indukční varné desky IDV2760

 

 

Trouba v kombinaci černého skla a nerezu má objem 70 litrů a nízkou spotřebu energie. Má také 9 funkcí pečení včetně horkovzduchu, digitální programátor se 4 tlačítky a 2 zamačkávací knoflíky PUSH PULL. Teplotu je možné nastavit od 50 do 250 °C a díky garanci rovnoměrného pečení v ní vše připravíte na jedničku. Má také funkci rozmrazování a minutky, dvířka ochlazuje ventilátor, dveře jemně zavírá funkce Soft closing door a práci usnadní i teleskopické výsuvy a katalytická vložka. Indukční sklokeramická deska má dotykové ovládání pomocí slideru a 4 varné zóny, z nichž každá má funkci POWERBOOSTER (jednorázové krátkodobé zvýšení výkonu). Deska má také funkci automatického vypnutí, zpožděné vypnutí, akustický signál a dětskou pojistku. Cena setu je 20.990 korun (úspora je 4.990 korun).

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

____________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bez hladovění