logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482358 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nová řada PERFECT AIR od Conceptu by se měla stát samozřejmou součástí každé domácnosti

Nová řada PERFECT AIR od Conceptu by se měla stát samozřejmou součástí každé domácnosti

 

Uvedení nové řady PERFECT AIR byla pro nás velká výzva a rozhodli jsme se jí reagovat na poptávku trhu. Protože je mezi námi nejen stále více alergiků a astmatiků, ale také lidí, kteří denně stráví mnoho hodin v klimatizovaném prostoru, věříme, že nové produkty budou mít úspěch. Pro alergiky je strašákem každoroční pylová sezóna, pro astmatiky vysušený vzduch. Produkty z řady PERFECT AIR dokážou nejen výrazně zmírnit reakce, které obě varianty vyvolávají, ale vhodné jsou i v době chřipkových epidemií. Třeba čističky vzduchu totiž umí vzduch účinně zbavit virů a bakterií a zvlhčovače usnadňují dýchání.  Novinky ale máme i pro zákazníky, kteří naopak potřebují svůj domov odvlhčit. Jsme zkrátka připraveni udělat z každého domova nebo kanceláře ideální místo s perfektním ovzduším,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

V rámci nové řady PERFECT AIR nabízí od letošního jara značka Concept hned pět nových spotřebičů, které jsou určeny k úpravě vzduchu jak v malých, tak velkých prostorách.

 

 

 

Čističky vzduchu se skvěle hodí do všech domácností alergiků a astmatiků, protože zachytí prachové částice, alergeny, pyl, prachový kouř a srst zvířat. Hodit se ale budou i v době chřipkových epidemií, kdy umí účinně zničit bakterie a viry. Novinka od Conceptu čistička vzduchu Perfect Air s věstavěným ionizátorem CA1000 ale také redukuje toxické výpary a ničí nepříjemný zápach. Vyniká vysokou účinností a nízkou hlučností, má UV lampu a HEPA filtr 13. Její cena je 3.999 korun.

 

 

 

Zvlhčovače vzduchu jsou velkými pomocníky v boji se suchým vzduchem, který dokáže způsobovat celou řadu zdravotních problémů. Může to být dráždivý kašel, chronická rýma, zánět nosohltanu, časté onemocnění horních i dolních cest dýchacích nebo chronická bronchitida, podrážděná pokožka, popraskané rty, pálení očí a v neposlední řadě i zvýšená únava. Nový zvlhčovač vzduchu Perfect Air s ionizátorem ZV2000 má možnost nastavení studené nebo teplé páry, intenzitu proudění a časovač.  Menší ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Perfect Air ZV1000 má kromě funkce zvlhčování také příjemné světlo a lze ho tak použít jako orientační lampičku třeba do dětského pokoje. Cena je 2.999 korun pro ZV2000 a 699 korun pro ZV1000.

 

 

 

Odvlhčovače vzduchu jsou ideální všude tam, kde je třeba vzdušnou vlhkost snížit a účinně ji redukovat. Nadměrná vlhkost je totiž ideální pro tvorbu plísní, které nejen, že způsobují řadu dýchacích problémů, ale urychlují i kazivost jídla. Svoje místo si proto odvlhčovače určitě najdou nejen doma, ale například i na chalupě. Novinka odvlhčovač vzduchu Perfect Air OV2000 je určen do velkých prostor a na stavby. Má výkon až 20 litrů za den, kapacitu zásobníku 5,5 litru, přednastavené programy a také funkci čištění vzduchu. Pro domov jako ze škatulky se bude hodit i menší odvlhčovač vzduchu Perfect Air OV1000. Kapacita jeho nádoby je 1,5 litru a rychlost odvlhčování až 600 ml za den. K tomu má také praktický časovač a nízkou hlučnost.

 

 

„K dosažení optimálního ovzduší v prostoru a tím i zvýšení kvality dýchání je obvykle nejvhodnější jednotlivé produkty kombinovat. Ideální je například vzduch pročistit a současně mu dodat vzdušnou vlhkost. Naše sliznice si budou libovat a bude se nám nejen lépe dýchat, ale zbavíme se i většiny nepříjemných příznaků,“ uzavřela Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22