logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482086 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Odvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduch

Odvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduchOdvlhčovače: novinka v sortimentu značky Concept zatočí s vlhkem, plísní a pročistí i vzduch

 

Elegantní bílé přístroje našlapané moderní technologií, aby maximálně ochránily jakoukoli místnost od vlhka a plísní. Přesně to jsou dva nové produkty – odvlhčovač vzduchu s ionizátorem OV2000 a menší model odvlhčovače OV1000 – kterými česká značka elektrospotřebičů Concept rozšířila svoji nabídku. Obě novinky patří do ucelené řady PERFECT AIR zaměřené na produkty pečující o vzduch v interiéru, a to nejen v domácnostech, ale i v kancelářích či dalších funkčních prostorách.

 

 

 

„Jsem velmi ráda, že pro naše zákazníky máme další novinky, a to navíc velmi užitečné. S přicházejícím  chladným počasím se budeme uvnitř budov pohybovat stále více a více, a je proto velmi důležité, aby vzduch v nich byl takříkajíc v dobré kondici. Mnoho prostorů se ale bohužel potýká s nadměrnou vlhkostí vzduchu, což je přímo ráj pro tvorbu plísní,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

 

 

 

Plísně mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, průdušek či jiné mnohem vážnější nemoci dýchacího ústrojí. Kromě toho dovedou také zásadně poškodit samotné vybavení v místnosti. Nekompromisně napadají nábytek nebo textilie, které nakonec nezbývá než vyhodit. Někdy se vyskytují i na zcela neočekávaných místech a rozhodně není lehké se jich zbavit. Vhodným řešením, jak s nimi zatočit, je právě snižování vzdušné vlhkosti za pomoci odvlhčovače.

 

 

 

„Při hodnotách vzdušné vlhkosti nad 50 % v místnosti je odvlhčovač ideálním pomocníkem pro ochranu nejen zdraví, ale i majetku. V zimě se navíc odvlhčovač hodí i do koupelen nebo prostor, kde sušíme prádlo. Všude tam totiž díky tomu, že málo větráme, stoupá vzdušná vlhkost a s tím i riziko výskytu plísní,“ doplnila Ing. Kamila Trávníčková.

 

 

 

Nový odvlhčovač vzduchu s ionizátorem Concept OV2000 zastoupí hned dva spotřebiče, protože odvlhčený vzduch dokáže zároveň i vyčistit a ionizovat. Je vhodný do prostorů o velikosti až 120 m2 a za den zvládne zkondenzovat až 20 litrů vody. Díky tomu je bez problému využitelný nejen v domácnosti nebo na chalupě, ale také u krytých bazénů, v zimní zahradě nebo v právě dostavěném domě, kde bývá vlhkost vzduchu poměrně vysoká. Voda se shromažďuje v nádobě s objemem 5,5 litru a po jejím naplnění se přístroj automaticky vypne. Odvlhčovač OV2000 nabízí hned 4 režimy provozu: „tichý režim“, který se výborně hodí například na dobu spánku, má nízkou rychlost proudění vzduchu a umožňuje vlhkost nastavit mezi 35 a 80  %. „Suchý režim“ lze využít třeba při sušení prádla, odvlhčování skříní nebo malého prostoru, protože v něm vzduch proudí na maximum. „Nepřetržitý režim“ je vhodný všude tam, kde potřebujeme malou rychlost proudění vzduchu a hodí se tedy například k dlouhodobějšímu vysoušení. „Automatický režim“ má vlhkost vzduchu automaticky přednastavenou na 55 % a rychlost proudění vzduchu se u něj přizpůsobuje hodnotě vlhkosti v daném prostředí. 

 

 

Přístroj má také zabudovaný indikátor vlhkosti, který změnou barvy signalizuje stoupající nebo klesající vlhkost vzduchu (oranžová barva – vlhkost pod 50 %, zelená barva – vlhkost mezi 50 a 70 %, červená barva – vlhkost přesahuje 70 %). Tlačítko „AIR CLEAN“ slouží pro spuštění režimu čištění vzduchu a využít lze i funkce IONIZACE, kdy je vzduch pomocí elektrického výboje obohacen o ionty. Jejich vyšší počet ve vzduchu má pak pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy. Odvlhčovač OV2000 má také časovač, s jehož pomocí lze jednoduše nastavit čas provozu až na 24 hodin. Zbývající čas chodu pak ukazuje displej. Praktický je dětský zámek a manipulaci s odvlhčovačem usnadňují kolečka, díky kterým je jeho přemisťování hračka. Cena OV2000 je 6.999 korun.

 

 

 

Další novinka – menší odvlhčovač OV1000 B – zvládne zkondenzovat až 600 ml vody za jeden den a pokud se jeho 1,5 litru velká nádobka naplní, tak se automaticky vypne. Má dva režimy provozu: odvlhčování na nízkou rychlost, která je ideální pro prostory s nižší vlhkostí a také pro noční provoz, a režim s vyšší rychlostí, který se hodí pro prostory s větší vlhkostí nebo pro odvlhčování během dne. Přístroj lze nastavit tak, aby pracoval 4, 8 nebo 12 hodin a k dispozici je samozřejmě i režim nepřetržitého provozu. Cena OV1000 je 2.499 korun.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22