logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31744054 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Moderní pojetí klasiky i barvy, ze kterých oči přechází: seznamte se s trendy ozdobami tohoto roku

Moderní pojetí klasiky i barvy, ze kterých oči přechází: seznamte se s trendy ozdobami tohoto rokuModerní pojetí klasiky i barvy, ze kterých oči přechází: seznamte se s trendy ozdobami tohoto rokuModerní pojetí klasiky i barvy, ze kterých oči přechází: seznamte se s trendy ozdobami tohoto rokuModerní pojetí klasiky i barvy, ze kterých oči přechází: seznamte se s trendy ozdobami tohoto roku

 

Letošní novinky z dílny rodinné značky GLASSOR přinášejí neotřelé nápady, moderní design vánočních ozdob i nestárnoucí klasiku. Magicky a zároveň retro působí atmosféra kolekce Paví sen, která sází na výrazné barvy a propracované detaily. Naopak jednoduchý, avšak originální design dostaly letos velmi oblíbené Koule se jménem, které potěší i jako nápaditý dárek. Novinkou je také série Setů s ilustracemi na motivy témat, ze kterých si vybere opravdu každý - historie se zde potkává s modernou. Inspirujte se trendy tohoto roku u firmy GLASSOR a doplňte vaši stávající sbírku ručně foukaných a malovaných ozdob ze severu Čech. 

 

 

Geometrie i nádech historie

 

 

Praktické sety vánočních ozdob, které přináší od každého trochu, to je horká novinka firmy GLASSOR. Na své si přijdou milovníci minimalismu v případě setu s geometrickými ilustracemi zvířat, jemnější duše zase ocení decentní spojení bílých mandal a lesklých koulích. Pro milovníky historie a mystiky jsou zde dva sety s ilustracemi plnými magie a alchymie. „Připravili jsme černo-bílé minimalistické pojetí baněk s dekorem zvířat z geometrických tvarů, které si podle nás oblíbí zejména vyznavači moderního bydlení. Tam ale nekončíme. Vytvořili jsme černé koule s nádechem tajemství na motivy z rudolfínské doby, nechybí zde například portrét Rudolfa II. nebo Golem. Barevným dekoracím v modré, zlaté a zlatohnědé jsme pak propůjčili neotřelé dekory ve tvaru mandaly,“ popisuje majitelka firmy GLASSOR Kateřina Tichá.

 

 

Ozdoby se jménem jako originální dárek

 

 

Nová kolekce je obdobou klasických ozdob se jmény našich blízkých, které zdobí naše stromečky již po generace. Oblíbené ozdoby vznikly samotnou poptávkou zákazníků. Zajímavostí je, že značka Glassor vytvořila zcela nový styl písma, za kterým stojí spolupráce malířky Petry Kličkové a designérky Marianny Malíkové. Ozdoby se malují na míru každému a vy tak máte jistotu, že když si objednáte kouli se jménem,  jedná se skutečný originál, který při výrobě projde rukama foukačů, malířů a designérů až dvacetkrát. Koule jsou také velmi pěkný firemní dárek, či suvenýr. Fantazie v tomto případě závisí už jen na zákazníkovi. „Koule se jménem jsou naším bestsellerem. Velmi často je zákazníci kupují například při příležitosti narození potomka. Jména celé rodiny pak každé Vánoce zdobí stromeček. Pokud je v rodině nový přírůstek, stačí jednoduše nechat vyrobit další kouli a přidat k ostatním, a to je velmi praktické,” vysvětluje majitelka značky Glassor Kateřina Tichá.

 

 

 

Magický svět paví kolekce

 

Vánoční výzdoby s větší barevností a retro nádechem dosáhnete díky kolekci Paví sen, jejímž výrazným prvkem jsou koule s propracovanými pávími motivy a lesknoucími se kamínky. Navazuje na sérii úspěšných dekorů inspirovaných pavím peřím. Převažující barvy, jako je tyrkysová, fialová a modrá, rozzáří každý vánoční stromek. Kromě klasických koulí do této kolekce patří i pávi na klipu zdobení peříčky, ale i velmi netradiční tvary - takzvané volné tvary foukané nad kahanem bez forem a přípravků, což zvládnou pouze ti nejzkušenější.

 

 

 

 

O firmě GLASSOR:

GLASSOR s.r.o. je česká rodinná společnost, specializující se na design, výrobu, prodej a export skleněných ozdob a dekorací. Značka byla založena v roce 2002 a svojí výrobou navazuje na tradici českého sklářství sahající až do 13. století. Všechny ozdoby i dekorace jsou vyráběny ručně, vyfouknuty tradiční technikou a pečlivě ručně malovány a zdobeny. Právě tento proces zajišťuje produktům firmy GLASSOR s.r.o. jedinečnost a prémiovou kvalitu. Designéři firmy GLASSOR každý rok vytváří nové kolekce, které vychází z tradičních prvků i moderních trendů v oblasti design. Své výrobky pravidelně vystavuje na světových výstavách designu, jako jsou Christmasworld ve Frankfurtu nad Mohanem, NY NOW v New Yorku nebo MAISON&OBJET V Paříži. Glassor s.r.o. má také své divize v USA, Německu a ve Francii.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22