logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484719 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Diáře 2010 - Průřez aktuálními trendy aneb okouzlete svým diářem!

Diáře 2010 - Průřez aktuálními trendy aneb okouzlete svým diářem!

 

Diáře jsou každodenním společníkem téměř každého z nás, bereme je na své schůzky, plánujeme budoucnost, zapisujeme důležitá data, telefonní čísla. Asi málokdo by si bez diáře dokázal představit plynulý chod svého každodenního světa. Diář se stal nepostradatelným a protože s ním trávíme tolik času, pojďme se podívat na novinky, které pro nás připravili výrobci diářů pro rok 2010.

Diáře Aspinal of London
http://www.luxusni-darky.eu/

Aspinal of London je anglickou značkou širokého spektra kožených výrobků, mezi které se řadí také diáře nejvyšší kvality. Diáře jsou vhodné pro top manažery a všechny, kteří chtějí zanechat dojem. Manažerský sortiment zahrnuje kromě diářů manažerské aktovky, diplomatické kufříky, desky na dokumenty, portfolia, konferenční desky, kožené zápisníky, šanony, psací potřeby a další doplňky.Ruční výroba z nejkvalitnějších kůží, vnitřky vykládané semišem, stejně jako nadstandardní náplně jsou charakteristickými znaky diářů Aspinal of London.

 

RùžovĂ˝ diáø (organizĂ©r)   OrganizĂ©r Executive A5 se zámeèkem   Diáø Aspinal 

 

Diáře Filofax
http://www.filofax-diare.cz/

Anglický výrobce kvalitních kroužkových diářů Filofax patří dnes mezi jednu z nejznámějších značek diářů a příslušenství k nim. Diáře Filofax jsou vyráběny již od roku 1921 a nabízí široké spektrum velikostí a designů včetně možnosti dokoupení nejrůznějších náplní. Diáře Filofax jsou velmi oblíbené i pro svou cenovou dostupnost a odolnost při každodenním používání.

 

Filofax portfolio se zipem a uchy   KapesnĂ­ diáø Adelphi   OrganizĂ©r Filofax Classic Mini 

 

Markiaro
http://www.markiaro.cz/

Italská značka kožených manažerských diářů
Markiaro je typická svým oranžovo-černým pojetím. Diáře jsou vyráběny výlučně v oranžovém nebo černém provedení s možností sladit diář s aktovkou, kabelkou či psacími potřebami luxusní značky Delta Italy. Vysoká kvalita zpracování, tradiční výjimečný italský design. Sortiment určený pro top manažery.

 

Kožený diáø , týdenní agenda

Kožený diář, týdenní agenda

Kožené A4 desky na zip

Kožené A4 desky na zip

 

OrganizĂ©r Markiaro 

 Organizér Makiaro 

 

 

Zdroj:www.firmy-sobe.cz
Zdroj fota: www.luxusni-darky.eu
                www.filofax-diare.cz
                www.markiaro.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22