logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35192486 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Specialisté na letní úrodu: Novinky od značky Concept

Specialisté na letní úrodu: Novinky od značky ConceptSpecialisté na letní úrodu: Novinky od značky ConceptSpecialisté na letní úrodu: Novinky od značky ConceptSpecialisté na letní úrodu: Novinky od značky Concept

 

Na zahrady plné lákavých plodů ovoce a zeleniny se letos vyzbrojila také česká značka elektrospotřebičů Concept a přichází hned s několika novinkami, které zpracování zahradních výdobytků zrychlí a zefektivní. Stačí si jen vybrat ten správný přístroj a směle se vrhnout do práce.

 

 

Sekáček na potraviny RM3270

 

 

Tahle žhavá šikovná novinka zvládne vyrobit pesto, posekat maso i led, ořechy, zeleninu nebo ovoce. Zkrátka všechno na co si jen vzpomenete. Snadno v něm ale vyrobíte i omáčku na zahradní párty nebo jakoukoli pomazánku. Nový sekáček na potraviny má skleněnou nádobou o objemu 1,2 litru, takže si poradí i s větším množstvím potravin. O maximální účinnost se stará dvojitý sekací nůž, výkonný 500 W motor a kovová převodovka. Nezastaví ho ani led, maso nebo ořechy. Sekáček se ovládá intuitivně a stačí tak jen naplnit skleněnou nádobu, uzavřít víkem a zvolit jednu ze dvou nabízených rychlostí sekání. Po skončení práce ho jednoduše rozeberete a umyjete. Cena: 799 korun.

 

 

 

Digitální sušička na ovoce a zeleninu SO2050

 

 

Trocha elegance se hodí vždy a tenhle kousek, v ladném bílém provedení, ji rozhodně nabízí. K tomu je ale praktický a vše usuší bez zbytečného protahování. Má 6 výsuvných sušicích nerezových plat o celkové ploše 0,6 m2, která jsou nejen odolnější než ta plastová, ale jejich nahřátí urychluje proces sušení. K praktickým vychytávkám patří univerzální vyjímatelný tác umístěný ve spodním patře, který zachytí nejen vše, co během sušení propadne jednotlivými platy, ale také ho lze využít k přípravě domácích ovocných placek, tyčinek nebo krekrů. Sušička má časovač nastavitelný od 30 minut až po 19 a půl hodiny, digitální ovládání, plynulé nastavení teploty od 35 do 70 °C a umožňuje rovnoměrné sušení bez nutnosti prohazování plat. Na sušení bylinek k ní lze dokoupit speciální plato. Cena: 3.499 korun 

 

 

 

Velkoprostorová digitální sušička SO2040

 

 

Neuvěřitelně velká sušicí plocha 0,93 m2, to je další novinka značky Concept. Sušička v kompaktním černém provedení má praktický hranatý tvar pro lepší skladování, disponuje 9 transparentními platy, digitálním ovládáním, časovačem s nastavením po 10 minutách až na dobu 48 hodin, volitelnou teplotou sušení od 35 do 70 °C a ventilátorem pro rovnoměrné sušení. Cena: 2.299 korun.

 

 

 

Mlýnek na maso s lisem na ovoce a zeleninu MM4300

 

 

Nelekne se zeleniny ani ovoce. Je na ně totiž vybaven speciálním příslušenstvím pro odšťavňování, které je díky silnému motoru rychlé a účinné.  Hravě si ale poradí i s masem, sekanou, párky nebo s výrobou domácích klobás. Miska pro vkládání potravin má tak velkou plochu, že umožňuje bezpečný odklad surovin, které pak pomocí pěchovadla pokračují ke zpracování. Díky pěchovadlu je také práce s mlýnky velmi rychlá a bezpečná. A když se vám v mlýnku něco zasekne, nevadí. Lze použít funkci zpětného chodu (reverse) a pohodlně pokračovat v práci. Mlýnek má silný DC motor, LED podsvícení tlačítek, vyměnitelné kotouče na jemné i hrubé mletí a také příslušenství na plnění střívek. Cena: 1.799 korun.

 

 

Spoustu receptů, které vám tenhle šikovný pomocník pomůže připravit, najdete v nově spuštěné aplikaci Concept Vaření, kterou lze zdarma stáhnout na Google Play nebo App Store. 

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22