logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38871312 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Třídvéřové americké lednice od Conceptu mění trh se spotřebiči

Třídvéřové americké lednice od Conceptu mění trh se spotřebičiTřídvéřové americké lednice od Conceptu mění trh se spotřebičiTřídvéřové americké lednice od Conceptu mění trh se spotřebičiTřídvéřové americké lednice od Conceptu mění trh se spotřebiči

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept uvedla během září na český trh další novinku. Jde o americké lednice s novým třídvéřovým řešením 3 v 1, které nabízejí chladničku, mrazák a variabilní zónu v jednom spotřebiči. Hlavní předností nových modelů je variabilní zóna a také cena, která je výrazně nižší než u konkurence. Čtyři nové typy amerických lednic s integrovaným výrobníkem ledu dostaly označení LA7791 a rozšiřují designové řady kuchyňských spotřebičů značky Concept BLACK&WHITE, TITANIA a SINFONIA.

 

 

 

„Nové lednice nabízejí veškerý komfort, ale za téměř poloviční cenu, a tím pádem jsou pro běžné zákazníky daleko dostupnější. Všechny modely zapadají do jednotlivých designových řad Conceptu a lze je využít jako volně stojící nebo, díky praktickým rozměrům, zasadit do kuchyňské linky,“ řekl Bc. Vít Řehák, ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí elektrospotřebiče.

 

 

 

Celkový užitný objem všech modelů nových amerických lednic je úctyhodných 459 litrů (chladnička včetně variabilní zóny 292 litrů, mraznička 167 litrů) a jejich skvěle promyšlený interiér nabízí perfektní přehled o všem, co je vevnitř uloženo.

 

 

Velká variabilní zóna je umístěna v pravé dolní části lednice, má objem 106 litrů a lze ji využít jako chladničku, nulovou zónu nebo soft mrazničku. V případě potřeby je tak jednoduše možné získat zcela bezkonkurenční mrazicí kapacitu o celkovém objemu 273 litrů. Variabilní zóna má vlastní zdroj světla, teplotu lze nastavit od -4 °C do 8 °C a lze ji i zcela vypnout.

 

 

 

„Velmi rádi a hodně využíváme u našich spotřebičů i nejrůznější moderní technologie, které nejen zpříjemňují používání lednic, ale také pomáhají k delší životnosti uložených potravin. A naše nové modely amerických lednic jich nabízejí hned několik,“ vysvětlil Bc. Vít Řehák.

 

 

 

Beznámrazový Total NO FROST

 

 

- díky rovnoměrnému šíření suchého vzduchu nevzniká v lednici vlhkost, nedochází k tvorbě námrazy a lednici tak není nutné odmrazovat. Total No Frost zrychluje proces zmrazování potravin, a tím přispívá k zachování jejich nutričních hodnot po rozmrazení.

 

 

 

SMART funkce

 

 

  • pomocí jednoho tlačítka lze nastavit optimální teplotu ve všech částech lednice. Teplota v chladničce bude automaticky nastavena na 5 °C, ve variabilní zóně na 0 °C a v mrazničce na -18 °C.

 

 

SMART funkce variabilní zóny

 

 

LIGHT FREEZE – pro krátkodobé mrazení potravin, kdy se teplota nastaví na -4 °C

FRESH – teplota nastavená na 0 °C je ideální pro skladování masných výrobků a ryb

VEGETABLE – teplota 4 °C pro uchování čerstvého ovoce a zeleniny

 

 

 

Super FREEZE

 

 

  • zrychluje zmrazení nově vložených potravin do mrazničky, které si díky tomu zachovají svoji chuť, vitamíny a další důležité výživové hodnoty. V okamžiku, kdy je mraznička otevřena, také chrání uložené potraviny před rozmrazením.

 

 

Fresh zóna

 

 

  • prostor ve spodní části lednice, který díky vlhkostnímu ochrannému filmu a speciálnímu těsnění nabízí nižší teplotou a optimální vlhkost. Dochází tak až k 2násobnému prodloužení skladovací doby a až 3násobnému prodloužení čerstvosti uložených potravin. 

 

 

Metal cooling

 

 

- zadní stěna lednice je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který dokáže pojmout mnohem více chladu než klasický plast. Chladnička tak po zavření rychleji dochladí na nastavenou teplotu.

Z praktického hlediska potěší u nových modelů amerických lednic také integrovaný výrobník ledu. Je umístěný přímo na vnitřní straně dvířek mrazničky a jeho používání je více než jednoduché. Do vaničky ledovače stačí nalít vodu a po zmražení vysypat led pomocí otočného ovladače do vyjímatelného zásobníku. Moderní úsporné LED osvětlení dokonale nasvítí vnitřní prostor lednic a o nedovřených dveřích dokáže informovat zvukový signál alarmu.

Všechny modely mají invertorový kompresor, díky kterému jsou lednice tiché (42 dB), mají vyšší efektivitu chlazení a delší životnost. Jeho digitální invektor také pomáhá zachovat v lednici stabilnější teplotu, takže nedochází k jejímu přechlazování.

 

 

 

Cena nových amerických lednic je:

26 990,– LA7791wh (dveře z bílého tvrzeného skla) a LA7791bc (dveře z černého tvrzeného skla)

25 990,– LA7791ds (tmavý nerez) a LA7791ss (nerez)

Rozměry lednic: výška 1830 mm, šířka 911 mm, hloubka 636 mm

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby