logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35612183 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Ohřejte se doma na maximum

Ohřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximumOhřejte se doma na maximum

 

Podzim a zima jsou tady a s nimi i nízké venkovní teploty a dotěrná zima, která si občas prorazí cestu i do našich domovů. Dříve či později se rozhodně budete potřebovat zahřát a může se vám hodit některý z produktů české značky Concept. Jsou nejen velmi výkonné, ale i nadmíru pohledné, takže prostor rychle ohřejí a ještě do něj krásně zapadnou.   

 

 

 

Novinka s funkcí TURBO

 

 

Konvektor KS3030 nezaskočí ani ta největší zima. Má totiž TURBO funkci, která dokáže zvýšit jeho výkon a tím rychleji dosáhnout požadované teploty. Ale ani bez TURBA není nový konvektor žádné „béčko“. Nabízí 3 stupně nastavení – 1200 Wattů, 2000 Wattů a 2000 Wattů + ventilátor, který zajistí rychlý ohřev a efektivnější šíření tepla v místnosti. Konvektor i termostat, který automaticky spíná a vypíná topné těleso, udržuje zvolenou teplotu a prostor zbytečně nepřetápí. A nepřehlédnutelný je i atraktivní design a neutrální barevné provedení této novinky, se kterým žádný interiér zbytečně nenaruší. Jeho cena je 1.399 korun.

 

 

 

Tvrzené sklo se stylovým designem

 

 

 

Skleněný konvektor s dálkovým ovládáním KS4000 a KS4010 má stylový elegantní design a přitom nabízí řadu užitečných funkcí. Vyroben je z tvrzeného skla, díky čemuž se jeho hladký povrch dobře udržuje a vybaven je i praktickým dálkovým ovládáním. Konvektor má dva stupně výkonu a jeho termostat lze nastavit na teplotu od 16 do 40°C.  Za necelou hodinu tak dokáže v prostoru o velikosti 20m2 zvýšit teplotu o 5°C. Je vybaven podsvíceným LED displejem, na kterém je možné nastavit nejen požadovanou teplotu, kterou bude automaticky dodržovat, ale za pomoci funkce týdenního časovače také dobu, po kterou bude v provozu. Konvektor lze použít jako volně stojící topidlo nebo ho jednoduše připevnit na zeď. Vyrábí se v bílé (KS4000) a černé (KS4010) variantě. Cena je 2.499 korun.

 

 

 

Sálavé teplo v praktické klasice

 

 

 

Největší výhodou olejového radiátoru RO3211, RO3209 a RO3207 je jeho schopnost předávat teplo ještě hodnou chvíli po vypnutí a to díky naakumulování v nahřátém oleji uvnitř topidla. Olejový radiátor má 3 stupně výkonu – 600, 900 nebo 1500 Wattů, disponuje termostatem a vybaven je i dvojitou tepelnou pojistkou proti přehřátí. Manipulaci s ním usnadní kolečka, praktické madlo a také držák na kabel. K dostání je ve třech variantách – sedmičlánkový (RO3207 za 1.199 korun), devítičlánkový (RO3209 za 1.599 korun) a jedenáctičlánkový (RO3211 za 1.799 korun).

 

 

 

Skvěle ovladatelný díky vychytané wifi

 

 

 

Stačí pouze stáhnout aplikaci do chytrého telefonu a teplovzdušný ventilátor VT5000 a VT5010 můžete ovládat prakticky odkudkoliv a kdykoliv a to díky integrované wifi. Prostor tak začne vytápět s patřičným předstihem a až dorazíte, bude už všude krásně teplo a útulno. Má termostat nastavitelný na teplotu od 5 do 35°C, 12 hodinový časovač a dva provozní stupně intenzity proudění vzduchu. Praktický je i prachový filtr, panel s LED displejem a dálkový ovladač. K dostání je v bílé (VT5000) a černé (VT5010) barvě za 3.499 korun.

 

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

 

 

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22